R. Brawnas vėl prakalbo apie prizinių pinigų paskirstymą (1)

R. Brawnas vėl prakalbo apie prizinių pinigų paskirstymą
logo 2019 Kovo 09 d. 10:11, Mercedes

Kalbos apie prizinių pinigų perpaskirstymą nuo 2021 metų sklando jau seniai, tačiau „top“ komandos nenori prarasti pinigų. „Formulės-1“ sporto direktorius Rossas Brawnas mano, kad joms teks sutikti su naujomis sąlygomis.

Rossas Brawnas: „Skirtumas tarp dviejų-trijų geriausiųjų komandų ir visų likusiųjų yra labai didelis. Dabar išmokų sąlygos yra tokios, kad kelios komandos gali finišuoti paskutinėmis čempionate ir vis vien gaus daugiau, nei titulo savininkas. Mes pripažįstame „Ferrari“ ekipos reikšmę ir unikalumą, bet turime surasti balansą tarp šio pripažinimo ir teisingo požiūrio į visus kitus.

Mes žinome, kad vienos komandos nori išsaugoti pajamas, o kitos tikisi gauti daugiau. Čia reikia surasti optimalų balansą ir jei to pasieksime, „Formulė-1“ taps kur kas geresnė.

Mes niekada nesugebėsime pritraukti naujų komandų, jei nebus sąžiningo pajamų paskirstymo. „Ferrari“ pripažįsta šį faktą. Bet jie iš visų jėgų kovos dėl savo pozicijų, tačiau logika nugalės bandant surasti teisingiausią sprendimą“.

Rossas Brawnas taip pat pakomentavo Sebastiano Vettelio šansus iškovoti pergalę 2019 metais: „Sebastianas yra daugiau nei sugebantis laimėti titulą. Į komandą atėjo ramybė, mašina yra labai greita – jie turi visus šansus šiais metais.

Praėjusį sezoną „Ferrari“ buvo pasimetusi dėl Sergio Marchionne mirties. Iškilo akivaizdi trintis tarp Maurizio Arrivabene ir Mattia Binotto – atmosfera komandoje buvo ne pati geriausia. Jei jūs norite nugalėti Lewisą Hamiltoną ir „Mercedes“, tai turite būti visose savo sportinės formos srityse geriausi. Man regis, kad „Ferrari“  šiais metais atrodys kur kas stipriau“.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
deivec
| 03/10 00:27 Atsakyti
butu dabar Ross ferrari, giedotu kitaip...dainuoja ta daina, uz kuria moka..
×

TOP naujienos