R. Grosjeanas arti sutarties su „IndyCar“ komanda

R. Grosjeanas arti sutarties su „IndyCar“ komanda
logo 2021 Sausio 14 d. 22:18, Haas

JAV žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad buvęs F-1 pilotas Romainas Grosjeanas artimiausiu metu turėtų pasirašyti sutartį su viena iš „IndyCar“ komandų.

Prancūzo karjera „Formulėje-1“ baigėsi anksčiau nei planuota, kai sportininkas pernai Bahreino GP lenktynių metu pateko į didelę avariją. Sportininkas vis dar gydosi avarijos metu patirtas traumas. Nepaisant to, R. Grosjeanas neslepia noro lenktyniauti ir 2021 metais.

Prancūzas anksčiau buvo siejamas su „IndyCar“ čempionato „Foyt“ komanda, tačiau pastaroji pasirinko Daltoną Kellettą. Bet dabar skelbiama, kad R. Grosjeanas veda derybas su „Coyne“ ekipa ir jau kitą savaitę turėtų pasirašyti su ja sutartį. Teigiama, kad sportininkas greičiausiai startuos visuose etapuose. Tiesa, kol sutartis nėra pasirašyta, neatmetama galimybė, jog prancūzas gali praleisti kelias lenktynes, kurios bus rengiamos trijuose ovaluose.

Pernai „Coyne“ komandai atstovavo Alexas Palou ir Santino Ferruci. Pastarajam pasirinkus NASCAR, o ispanui perėjus į „Ganassi“, ekipoje atsirado dvi laisvos vietos, kurias dabar pretenduoja užimti Edas Jonesas, Charlie Kimballas, Pietro Fittipaldi ir R. Grosjeanas.

Prancūzui pasirašius sutartį su „Coyne“, jis galės sudalyvauti tik naujokams skirtuose bandymuose prieš sezonui prasidedant balandžio 11 d. Barberio trasoje, JAV.

R. Grosjeanui pasirašius sutartį su „IndyCar“ komanda, jis prisijungtų prie kitų buvusių F-1 pilotų: Alexanderio Rossi, Marcuso Ericssono, Takuma Sato ir Sebastieno Bourdais.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332