R. Grosjeanas: aš daug ko išmokau iš Fernando ir Kimio (1)

R. Grosjeanas: aš daug ko išmokau iš Fernando ir Kimio
logo 2020 Balandžio 26 d. 09:09, Haas

Atrodytų, kad Kimis Raikkonenas ir Fernando Alono yra labai skirtingi lenktynininkai ir pagal charakterį labai skiriasi vienas nuo kito, tačiau „Haas“ piloto Romaino Grosjeano, kuriam teko būti tiek suomio, tiek ir ispano partneriu, nuomone, kažką bendro jie visgi turi.

Pokalbyje su oficialaus F-1 tinklalapio žurnalistu Willu Buxtonu prancūzų lenktynininkas atsakė į klausimą, kas iš jo buvusių komandos draugų paliko didžiausią įspūdį.

„Aš pradėjau karjerą „Formulėje-1“ lenktyniaudamas vienoje komandoje su Alonso, o po to, sugrįžus į čempionatą, mano partneriu buvo Raikkonenas, o dabar – Kevinas Magnussenas, - sakė Romainas. Todėl man yra sunku atsakyti į šį klausimą.

Aš daug ko išmokau iš Fernando ir Kimio, beje, kad ir kaip keista, beveik to pačio. Daugelis galvoja, kad jie yra labai skirtingi, bet iš tiesų svarbu yra tik tai, kaip jie rengiasi treniruotėms, kaip ruošiasi lenktynėms sekmadienį.

Jiems nesvarbu, greitai ar lėtai jie važiuoja treniruotėse, ypač pirmoje, jie paprasčiausiai užsiima mašinos derinimu ir pasiruošimu lenktynėms. O tu, būdamas jaunas, nori parodyti gerą laiką visose sesijose, bet vėliau pradedi suprasti ir galvoji: „Dabar sąlygos yra tokios, bet sekmadienį jos kažkiek pasikeis, todėl reikia daryti nustatymų pataisas ir kai ką pakeisti“.

Dabar Grosjeanas ruošiasi savo penktam sezonui „Haas“ sudėtyje ir jo komandos partneriu ketvirtus metus bus K. Magnussenas.

„Jis yra greitas, labai greitas, todėl įveikti jį yra labai sunku, - Romainas kalbėjo apie Keviną. – Tikras vikingas, niekada nepasiduoda. Iki to, kol mes tapome partneriais, aš jo nemėgdavau. Bet kai lenktyniauji vienoje komandoje, supranti, kad jis kovoja trasoje, darydamas viską kas įmanoma, kad tik komandai uždirbtų taškų“.

Pernai tarp „Haas“ pilotų ne kartą buvo susidūrimų trasoje, bet Grosjeanas tikina, kad viskas jau liko praeityje: „Taip, pernai buvo keli nemalonūs įvykiai, bet po to mes viską aptarėme ir pakoregavome požiūrį į tarpusavio kovas trasose, nors mes ir turėjome skirtingus požiūrius į tuos įvykius. Bet dabar jau viskas normalu“.


Komentarai (1)
geziokas
| 04/27 11:36 Atsakyti
vafliu gimęs, tortu netapsi.
×

TOP naujienos