R. Grosjeanas: komandos vidutiniokės neturi jokių šansų iki 2021 metų (3)

R. Grosjeanas: komandos vidutiniokės neturi jokių šansų iki 2021 metų
logo Vasario 10 d. 10:56, Pirelli / LAT Images

Pastaruosius penkerius metus „Formulėje-1“ nugalėdavo tik trys komandos – „Mercedes“, „Ferrari“ bei „Red Bull“. „Haas“ pilotas Romainas Grosjeanas mano, kad tik trys šios komandos laimės lenktynes ir iki 2021 metų, kuomet čempionate pasikeis Techninis reglamentas.

Romainas Grosjeanas: „Manau, kad „Formulė-1“ turėtų tapti geresne, kad ir kitos komandos turėtų šansą nugalėti, bet negalvoju, jog tai atsitiks iki 2021 metų. Praėjusiais metais kova peletono viduryje buvo labai įtempta, dažnai ekipos keitėsi pozicijomis. Būtų idealu, jei kuo didesnis komandų skaičius gautų šansą laimėti lenktynes.

Tokie žmonės, kaip Gene Haas‘as, norėtų matyti daugiau konkurencijos „Formulėje-1“. Kokia prasmė dalyvauti čempionate, jei tu visą laiką finišuosi paskui lyderius? Kartu aš manau, kad šiais metais niekas nepasikeis. „Ferrari“ jau paskelbė, kad dar smarkiau didina komandos biudžetą. „Red Bull“ sako, kad išleido milžiniškus pinigus naujam priekiniam sparnui. „Mercedes“, kaip įprasta, dirba maksimaliais krūviais. Nesupraskite manęs neteisingai, mes irgi nesėdėjome sudėję rankų, bet skirtumas tarp atskirų komandų resursų yra toks milžiniškas, kad visuomet skirsis bolido modernizacijos tempai.

2019 metais mes tikimės pasirodyti dar geriau nei praėjusiais metais. Ekipa aukštai iškėlė kartelę, užbaigusi sezoną penktoje Konstruktorių taurės įskaitos vietoje. Žinoma, kad šiemet mes norėsime būti ketvirti ir tai yra įmanoma.

Pirmuosius vertinimus, kiek gera yra mūsų naujoji mašina, mes išvysime Barselonoje. Tačiau aš nemanau, kad mes sugebėsime aplenkti „Mercedes“, „Ferrari“ ar Red Bull“. Spėju, kad ir „Renault“ bus labai stipri. Kai dėl „McLaren“, tai niekuomet nežinai, ko iš jų laukti. Mes žinome, kad „Racing Point“ ar „Force India“ – vadinkite šią komandą kaip norite -  investuoja daug pinigų į ekipą. „Toro Rosso“ dar glaudžiau bendradarbiauja su „Red Bull“ ir jie šiemet naudos vienodus motorus. Šiais metais labai daug kas norės tapti „geriausiais tarp likusiųjų“.

Komentarai (3)


relanium
| Vasario 10 d. 23:08
Nelabai tetures sansu ir po 2021
bravo30
| Vasario 10 d. 21:53
o kas jiems draudzia kelti biudzeta??? kas draudzia gudrauti su taistklem? kaio tai daro lyderiai??????
Micius
| Vasario 10 d. 16:58
:D
×