R. Grosjeanas: mūsų mašina ta pati, kuri buvo per žiemos bandymus (4)

R. Grosjeanas: mūsų mašina ta pati, kuri buvo per žiemos bandymus
logo 2020 Spalio 02 d. 14:42, Haas

Romainas Grosjeanas yra vienas iš tų trijų pilotų, kurie šiame sezone dar neturi nė vieno taško. „Haas“ lenktynininkas tikina, kad rezultatai yra susiję su tuo, kad komanda šiemet ne tik neatsiveža jokių naujovių, bet ir pagamina nepakankamą kiekį atsarginių detalių...

Romainas Grosjeanas: „Po avarijos Mugelle mašina buvo visiškai sudaužyta, mums teko labai daug ką pakeisti. Bet penktadienį Sočyje paaiškėjo, kad kai kurios detalės nedirba taip, kaip turėtų ir mums vėl teko jas keisti.

Komanda visai nemodernizuoja mašinos – kuo daugiau pasitempia varžovai, tuo smarkiau mes ritamės atgal. Nieko nebelieka, kaip tik kompensuoti atsilikimą itin tiksliais bolido nustatymais.

Negana to, šiais metais mes pagaminome mažiau atsarginių detalių nei anksčiau. Dėl to, kai įvyksta avarija, geriausios detalės yra sugadinamos ir mums tenka į mašiną montuoti senas – „antras geriausias“, „trečias geriausias“ ir pan. Tuo galima paaiškinti nuolatinį bolido nestabilumą.

Tokią situaciją turėjo ir Kevinas Magnussenas Silverstoune, kai jis daug man pralaimėjo. Sočyje jau aš buvau atsiliekančiojo vaidmenyje, bet mes puikiai padirbėjome su nustatymais. Dabar mes lenktyniaujame su tomis pačiomis mašinomis, su kokiomis važiavome per bandymus žiemą Barselonoje“.


Komentarai (4)
Micius
IP: e045b24 | 10/02 14:56 Atsakyti
Grožanas, panašu, kad jau kontrakto nebeturi, nes jau kalba per daug :D
×

TOP naujienos