R. Grosjeanas: ne ideali diena pasiruošimui, bet labai svarbi ekipai (3)

R. Grosjeanas: ne ideali diena pasiruošimui, bet labai svarbi ekipai
logo 2016 Kovo 18 d. 20:56, Haas
Paskutiniuose bandymuose Barselonoje „Haas“ ekipą persekiojo gedimai. Australijos GP treniruotėse Romainas Grosjeanas ir Estebanas Gutierrezas tikėjosi padirbėti ties nustatymais, tačiau to neleido padaryti lietus.
Nepaisant to R. Grosjeanas buvo nusiteikęs pozityviai, kad bent jau pavyko išvengti gedimų. Taip pat prancūzas pažymėjo, kad ši diena yra labai svarbi Gene Haasui, Guentheriui Steineriui ir visiems ekipos mechanikams.
„Mes tikėjomės kelių ratų sausoje trasoje, tačiau smarkiai palydavo, džiūdavo ir vėl palydavo. Taigi visiems buvo nelengva. Nepaisant to ši diena mums buvo labai svarbi, ypač Gene ir Guentheriui, kurie prie šio projekto dirbo daugiau nei šešerius metus.“
„Visiems mechanikams, kurie dirbo prie projekto ir„Haas“ ekipoje, buvo labai šaunu pagaliau išvysti bolidą trasoje oficialiame renginyje. Buvo puiku.“
„Tai nebuvo ideali savaitgalio pradžia ar geras pasiruošimas lenktynėms. Dar liko daugybė dalykų, kuriuos turime padaryti, kad būtume visiškai pasiruošę. Radome keletą smulkių dalykų, kuriuos galime patobulinti ir tai padarysime iki rytojaus“, – kalbėjo R. Grosjeanas.
[gallery id=1180 rand=rand]

Komentarai (3)


Jekesas
| 2016 Kovo 19 d. 02:54
Nereik tikėtis stebuklų iš šitu naujokų, bus sezono autsaideriai.
Kubietis
| 2016 Kovo 18 d. 22:55
Tikiuose Grosjeanas šiame sezone atidirbs ir už save ir už Maldonado. Kas daugiau nesąmonių muziejų gali išlaikyti aukštame lygyje? Gaila tik, kad bolidas lėtas. Daug įsimintinų įvykių neužfiksuosim. Sėkmės Grosjeanai!
deathlord
| 2016 Kovo 18 d. 21:27
būtų smagu jei naujokai paimtų bent tašką debiute, nors greičiausiai ir reiktų lipti per kitų nesėkmes ir gedimus :)
×

F-1.lt pulsas