R. Grosjeanas: neabejoju, kad bandymai su „Mercedes“ įvyks (1)

R. Grosjeanas: neabejoju, kad bandymai su „Mercedes“ įvyks
logo Liepos 18 d. 13:00, Penske Entertainment: Joe Skibinski

Romainas Grosjeanas neabejoja, kad Toto Wolffas įvykdys savo seną pažadą ir prancūzas turės galimybę išbandyti „Mercedes“ bolidą. Pasaulio čempionų komandos vadovas seniai užtikrino Romainą, kad jam bus leista sėsti prie automobilio vairo bandymuose, tačiau iki šiol to neįvyko.

„Tai yra 100 proc. mano kaltė, - paaiškino R. Grosjeanas. - Aš niekaip negaliu informuoti „Mercedes“, kokiomis datomis aš atsidursiu Europoje. Jei stebite mano socialinius tinklus, tai žinote, kad aš persikrausčiau į JAV ir dabar gyvenu Majamyje.

Aš persikrausčiau čia pernai gruodį, o iki to nuolat kažkuo buvau užsiėmęs. Buvo numatyta, kad prie „Mercedes“ vairo aš sėsiu po Prancūzijos GP etapo, kai Paul Ricardo autodrome turėjo įvykti bandymai, bet dėl pandemijos šio etapo data buvo pakeista, o man tą savaitgalį vyko „IndyCar“ lenktynės, kur aš važiuoju jau antrą sezoną.

Po to buvo sudėtinga dėl karantino Didžiojoje Britanijoje, nes nebuvo galima įvažiuoti iš Prancūzijos. Po to dar buvo šansas surengti bandymus Silverstoune rugsėjį, bet numatytą datą autodromas buvo užimtas.

Bendravau su Toto šiemet Majamyje ir jis patvirtino, jog bandymai būtinai įvyks. Tuo aš neabejoju ir „Mecedes“ pastoviai su manimi palaiko ryšį, bet pasikartosiu: tai grynai mano kaltė, aš nesurandu laiko nuskristi į Europą.

Žinoma, aš labai laukiu šio įvykio, man teks sėsti prie 2019 ar 2020 metų „Mercedes“ bolido vairo, o tie automobiliai buvo be galo greiti, todėl bus labai įdomu“.

Taip pat Grosjeanas labai gerai atsiliepė apie Lewisą Hamiltoną: „Šiame sezone jis turi kai kurių problemų, bet jis jas būtinai įveiks. Nors mes su Lewisu niekada nebuvome susitikę už trasos ribų, pavyzdžiui, niekada kartu nėjome į restoraną, bet lenktynių trasoje visada jaučiau jam pagarbą.

Man patinka, kaip jis pilotuoja, atiduoda visas jėgas ir jam tai puikiai pavyksta“.

Vakar R. Grosjenas dalyvavo eilinėse „IndyCar“ lenktynėse Toronte, kuriose buvo 16-tas. Šiuo metu čempionate „Andretti Autosport“ komandoje važiuojantis Romainas užima 15-tą vietą.

Romainas Grosjeanas
Pilotas: Romainas Grosjeanas 2022 sezono taškai:
Komanda: Amžius: 36 m.
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Miarsedias
IP: 648fa61 | 07/19 14:42 Atsakyti
Tiesiog MB siuo metu neturi bolido, kuri butu negaila sudauzyti, Romainai..
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas