R. Grosjeanas persigalvojo - nori lenktyniauti ovale (4)

R. Grosjeanas persigalvojo - nori lenktyniauti ovale
logo Birželio 09 d. 22:48, Chris Jones / IndyCar

Metų pradžioje sakęs, kad nelenktyniaus ovalo tipo trasose, Romainas Grosjeanas pakeitė nuomonę ir prakalbo apie tai, jog norėtų sudalyvauti bent vienose lenktynėse, kurios bus surengtos ovale.

Pasitraukęs iš „Formulės-1“, prancÅ«zas metų pradžioje paskelbė, kad lenktyniaus „IndyCar“ čempionate, bet nedalyvaus ovalo trasose vyksiančiose lenktynėse. Vis dėlto sportininkas nusprendė, kad stebėti lenktynes per TV nėra pats maloniausias dalykas, tad po „Indianapolis 500“ varžybų R. Grosjeanas prakalbo apie norą išbandyti jėgas ovale.

„Keista bÅ«ti namuose ir žiÅ«rėti kaip lenktyniauja kiti. Tas keistas jausmas, kai tavo draugai lenktyniauja, o tu sėdi namuose. ŽiÅ«rėsime kokia bus situacija ir tada su šeima nuspręsime ką darysime toliau. Pradžioje sakiau, kad ovaluose nelenktyniausiu, bet dabar norėčiau išbandyti jėgas bent vienose lenktynėse ir tada pažiÅ«rėsiu ar norėsiu daugiau“, - duodamas interviu „AP News“ sakė R. Grosjeanas.

Šiemet „IndyCar“ čempionate debiutavęs prancÅ«zas jau spėjo iškovoti „pole“ poziciją bei kartą užlipti ant apdovanojimų pakylos. Anot paties lenktynininko, galimybė kovoti dėl aukštų pozicijų vėl sužadino jo aistrą automobilių sportui.

„Kai dėl ko nors esi aistringas, tai lyg ugnis. GalbÅ«t per pastaruosius kelerius metus ta ugnis buvo prigesusi. Bet kai iškovoji „pole“ ir pirmauji lenktynėse, tada pagalvoji: „Taip, po velnių!“. Pasiekti aukštų rezultatų nėra lengva. Bet kai tau tai pavyksta, nori daugiau.“

R. Grosjeanas iš F-1 pasitraukė po pernai Bahreino trasoje įvykusios didžiulės avarijos, kurios metu apdegė rankas. Anot prancÅ«zo, dėl to kas įvyko, Amerikoje jis susilaukė didelio palaikymo.

„Kai aš Indianapolyje finišavau antras ir po lenktynių atsakinėjau į sirgalių klausimus, visi atsistojo ir ėmė man ploti. Tai viena gražiausių akimirkų mano gyvenime. Lenktyniaudamas F-1 lipau ant apdovanojimų pakylos, bet niekada nemačiau tiek meilės ir energijos, sklindančios iš tribÅ«nų.“

„Net mano žmona verkė visa tai matydama. Ji sakė: „Viską, ką tu darei per pastaruosius šešis mėnesius, žmonės turbÅ«t tai suprato ir jiems tai patinka“. Tai velniškai sunki, bet graži kelionė.“

Romainas Grosjeanas
Pilotas: Romainas Grosjeanas 2021 sezono taškai:
Komanda: Amžius: 35 m.
Plačiau

Komentarai (4)
Evansas
IP: ed2abb0 | 06/12 01:18 Atsakyti
hmm
06/10 13:55

Koks tiklsas laikyti lenktyninka komandoje kuris negali lekntiniauti visuose etapuose?

Viena vertus, kaip ir pay-driveriai - dėl sponsorių pinigų. Kita vertus, jei paimtume, pvz, Indy500, ten apskritai kasmet startuoja po keletą lenktynininkų, kurie kituose etapuose nevažiuoja. Bet komandos visgi noriai tokius lenktynininkus, kad ir vienam etapui, pasiima. Ypač jeigu žinomas ex indy ar kitos serijos lenktynininkas. Marketingas, spėčiau. Galų gale, kaip ir visur, veikia elementariausios pažintys, ir jeigu tarkim esi bičiulis su komandos bosu, turbūt tikėtina, kad gausi ir prasivažiuot keliems etapams, ypač jeigu tikrai gerai važiuoji ir nedarai komandai finansinės naštos.
hmm
IP: 7ffced3 | 06/10 13:55 Atsakyti
Koks tiklsas laikyti lenktyninka komandoje kuris negali lekntiniauti visuose etapuose?
maxpower
IP: be307c0 | 06/10 09:00 Atsakyti
Kai esi žinomas dėl avarijos...
Micius
IP: 15d615f | 06/10 07:19 Atsakyti
Romainai, nebebrisk į upę... Pagailėk šeimos...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas