R. Kubica: sakyti, jog lenktynės internete gali pakeisti realų sportą, yra kvaila

R. Kubica: sakyti, jog lenktynės internete gali pakeisti realų sportą, yra kvaila
logo 2020 Balandžio 21 d. 18:09, Williams

„Formulės-1“ komandos bei pilotai ir toliau laukia, kuomet galės startuoti dėl koronaviruso protrūkio atidėtas sezonas.

Čempionato organizatoriai bando bent iš dalies užpildyti dėl lenktynių atidėjimo atsiradusią tuštumą ir organizuoja virtualias varžybas, kuriose savo jėgas jau išbandė ir septyni F-1 pilotai.

Nors virtualios lenktynės sulaukia vis daugiau fanų dėmesio, „Alfa Romeo“ komandos atsarginis pilotas Robertas Kubica įsitikinęs, kad jos niekada nepakeis realių varžybų.

„Virtualios lenktynės yra tikrai aukšto lygio ir gali užpildyti šiuo metu atsiradusią spragą, tačiau jos niekada nepakeis realių varžybų. Jei viskas vyktų virtualioje erdvėje, „Formulė-1“ tikrai turėtų naują pasaulio čempioną.

Žmonės, lenktyniaujantys simuliatorių pagalba yra profesionalai, kurie kasdien treniruojasi po keletą valandų. Nebūtų jokių šansų jiems pasipriešinti.

Vis tik lenktyniavimas sėdint ant kėdės namuose neturi nieko bendro su tikromis lenktynėmis. Tai išties yra smagu, bet sakyti, jog lenktynės internete gali pakeisti realų sportą, yra kvaila“, – bendraudamas su „Przeglad Sportowy“ kalbėjo R. Kubica.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061