R. Schumacheris abejoja, kad N. Hulkenbergas atstovaus „Haas“ (6)

R. Schumacheris abejoja, kad N. Hulkenbergas atstovaus „Haas“
logo Rugsėjo 28 d. 20:17, Aston Martin F1

Buvęs F-1 lenktynininkas Ralfas Schumacheris abejoja, kad Nico Hulkenbergas kitais metais atstovaus „Haas“ komandai. Anot vokiečio, jo tėvynainis nėra „tikra alternatyva“ minėtai ekipai.

„Haas“ komanda yra pasirašiusi ilgalaikę sutartį su Kevinu Magnussenu. Tuo tarpu Micko Schumacherio likimas kol kas nėra aiškus.

Ekipos vadovo Guentherio Steinerio teigimu, komanda svarsto kelių sportininkų kandidatūras, o vienas iš jų yra dabartinis „Aston Martin“ atsarginis lenktynininkas N. Hulkenbergas. Anot G. Steinerio, ekipa būtų labiau linkusi pasirinkti ne jauną, o patyrusį sportininką.

Tuo tarpu R. Schumacheris abejoja, kad N. Hulkenbergas kitais metais atstovaus „Haas“ komandai.

Duodamas interviu „ServusTV“, R. Schumacheris sakė, kad nors vokietis „visada įsitraukia į pokalbį“ ir kad jis „neturi nieko prieš jį, dabar jis nėra tikra alternatyva komandai“.

Kas pagal R. Schumacherį „Haas“ komandai būtų gera alternatyva? Žinoma, kad jo sūnėnas M. Schumacheris.

„Atsižvelgus į pasirodymus paskutinėse keliose lenktynėse, Mickas būtų geriausia alternatyva. Rodyklė rodo teisinga kryptimi. Mano nuomone, bet kuris vadovas, savo sąraše neturintis Micko, daro didžiulę klaidą. Jei aš būčiau komandos vadovas ir šiuo metu ieškočiau sportininko kitam sezonui, turbūt net nekiltų klausimų dėl to, ką pasirinkčiau.“

„Esu įsitikinęs, kad Mickas kitais metais lenktyniaus F-1. Viena iš jo stipriųjų pusių yra ta, jog jis visada išlieka ramus. Net ir dabar, kai jo pečius slegia didžiulis spaudimas. Jis puikiai su tuo susitvarko.“Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tech
IP: 222968a | 09/29 14:30 Atsakyti
O tai ne i Ferrari Schumis eis??! Nepakeis Leclerco? Keista ziauriai.. Jau tokio lygio soferis tikrai negali kesintis 3-a sezona vaziuot Haas. Reik kilt kazkur auksciau, indy ar FE. O Cia dar dryso su kazkokiu tai Hulkenbergu lygint..
Klepsidra
IP: 40c1a21 | 09/29 14:26 Atsakyti
nesuprantu, kur ziuri McLaren - toks Mickas buvo availa***, o pesesi del kazkokio Piastri
kart
IP: ff4c1cb | 09/29 12:42 Atsakyti
Fernandoisfasterthanyou
09/29 01:13

kad realiai mickas jau ir siais metais antroj sezono pusej atrodo geri... skaityti daugiau

Matomai pamatė, kad didžiausias komandos klaunas ir yra Steineris. Čia kaip koks Urbonas Juventuse - daug efektingų kalbų, bet mažai gerų darbų.
Fernandoisfasterthanyou
IP: 69b189e | 09/29 01:13 Atsakyti
Rolle
09/28 22:58

As ir sutinku,kad nera ko metitis.Mickas eina i prieki,o Magnussenas n... skaityti daugiau

kad realiai mickas jau ir siais metais antroj sezono pusej atrodo geriau uz magnusena. Jeigu ir pakeis micka tai ne del rezultatu, kazkoks beefas jauciasi tarp jo is steinerio
Rolle
IP: d160ea9 | 09/28 22:58 Atsakyti
As ir sutinku,kad nera ko metitis.Mickas eina i prieki,o Magnussenas niekur nebeina.Net neabejoju,kad kita sezona Mickas aplenktu Kevina.Dar,ir sis sezonas nesibaige...
DDOD
IP: 7f8bac0 | 09/28 22:17 Atsakyti
Ralfas kaip visada yra visiškai objektyvus. O Mickas jau seniai ilgisi Mazespino - jei ne ruso išmetimas, Mickas vis dar būtų žvaigžde
×

TOP naujienos