R. Schumacheris abejoja, kad N. Hulkenbergas atstovaus „Haas“

R. Schumacheris abejoja, kad N. Hulkenbergas atstovaus „Haas“
logo 2022 Rugsėjo 28 d. 20:17, Aston Martin F1

Buvęs F-1 lenktynininkas Ralfas Schumacheris abejoja, kad Nico Hulkenbergas kitais metais atstovaus „Haas“ komandai. Anot vokiečio, jo tėvynainis nėra „tikra alternatyva“ minėtai ekipai.

„Haas“ komanda yra pasirašiusi ilgalaikę sutartį su Kevinu Magnussenu. Tuo tarpu Micko Schumacherio likimas kol kas nėra aiškus.

Ekipos vadovo Guentherio Steinerio teigimu, komanda svarsto kelių sportininkų kandidatūras, o vienas iš jų yra dabartinis „Aston Martin“ atsarginis lenktynininkas N. Hulkenbergas. Anot G. Steinerio, ekipa būtų labiau linkusi pasirinkti ne jauną, o patyrusį sportininką.

Tuo tarpu R. Schumacheris abejoja, kad N. Hulkenbergas kitais metais atstovaus „Haas“ komandai.

Duodamas interviu „ServusTV“, R. Schumacheris sakė, kad nors vokietis „visada įsitraukia į pokalbį“ ir kad jis „neturi nieko prieš jį, dabar jis nėra tikra alternatyva komandai“.

Kas pagal R. Schumacherį „Haas“ komandai būtų gera alternatyva? Žinoma, kad jo sūnėnas M. Schumacheris.

„Atsižvelgus į pasirodymus paskutinėse keliose lenktynėse, Mickas būtų geriausia alternatyva. Rodyklė rodo teisinga kryptimi. Mano nuomone, bet kuris vadovas, savo sąraše neturintis Micko, daro didžiulę klaidą. Jei aš būčiau komandos vadovas ir šiuo metu ieškočiau sportininko kitam sezonui, turbūt net nekiltų klausimų dėl to, ką pasirinkčiau.“

„Esu įsitikinęs, kad Mickas kitais metais lenktyniaus F-1. Viena iš jo stipriųjų pusių yra ta, jog jis visada išlieka ramus. Net ir dabar, kai jo pečius slegia didžiulis spaudimas. Jis puikiai su tuo susitvarko.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218