R. Shwartzmanas Abu Dabyje išbandys „Haas“ bolidą

R. Shwartzmanas Abu Dabyje išbandys „Haas“ bolidą
logo 2021 Lapkričio 25 d. 20:35, Ferrari

Ferrari“ lenktynininkų akademijos narys Robertas Shwartzmanas Abu Dabyje vyksiančiuose F-1 bandymuose vairuos „Haas“ komandos automobilį. Tai nebus pirmas kartas, kai rusas sės už F-1 bolido vairo. Sportininkas pernai išbandė „Ferrari“ bolidą.

Praeityje buvęs Micko Schumacherio komandos draugu,  likus kelioms lenktynėms iki šių metų F-2 sezono pabaigos, R. Shwartzmanas užima trečiąją vietą ir nuo lyderio Oscaro Piastri atsilieka 43 taškais. Jis yra iškovojęs dvi pergales, abi - sprinto lenktynėse.

„Tai bus mano pirmieji bandymai su „Haas“ komanda, todėl labai laukiu, kada galėsiu susipažinti su nauja ekipa, jos nariais ir kuo daugiau iš jų išmokti. Galimybė išbandyti kitos F-1 komandos automobilį yra tiesiog neįtikėtina, tad negaliu sulaukti, kada galėsiu tai padaryti“, - sakė sportininkas.

„Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris sakė, kad R. Shwartzmanas yra „aukštai vertinamas „Ferrari“, nes nuo 2017 m. pabaigos priklauso jų pilotų programai“.

Nors bandymai suteiks R. Shwartzmanui papildomos patirties pilotuojant „Formulės-1“ bolidą, kitais metais čempionate jis nelenktyniaus. „Haas“ jau patvirtino, kad Mickas Schumacheris ir Nikita Mazepinas toliau atstovaus komandai 2022 m., o visos kitos vietos jau yra užimtos.

Tačiau sportininkas kitais metais gali sudalyvauti F-1 treniruotėse, kurių metu pilotuos „Haas“, „Ferrari“ arba „Alfa Romeo“ bolidą.

„Pastebėti jo sugebėjimus per pastaruosius kelis sezonus tikrai nebuvo sunku. Ypač praėjusiais metais, kuomet jis varžėsi su dabartiniais mūsų komandos lenktynininkais - Micku Schumacheriu ir Nikita Mazepinas“, - sakė G. Steineris.

„Džiaugiamės galėdami suteikti Robertui galimybę išbandyti F-1 bolidą ir nekantriai laukiame darbo su juo Abu Dabyje.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332