R. Taffinas: „Renault“ variklio galia nusileidžia tik „Ferrari“ (8)

R. Taffinas: „Renault“ variklio galia nusileidžia tik „Ferrari“
logo Sausio 23 d. 21:18, Renault Sport

„Renault“ variklių skyriaus vadovas Remi Taffinas pareiškė, kad prancūzų motoras galia nusileidžia tik varžovams iš Italijos - „Ferrari“.

Praėjusiais metais pergales lenktynėse iškovojo trys variklių gamintojai: „Ferrari“, „Mercedes“ ir „Honda“. Tuo tarpu „Renault“ ne tik neiškovojo pergalės, bet ir sezoną su savo ekipa baigė penktoje vietoje.

„Kalbant apie variklio pajėgumą, matome artimą kovą su „Mercedes“ ir „Ferrari“, - vokiečių leidiniui „Auto Motor und Sport“ teigė R. Taffinas.

„Mercedes“ truputi nuo mūsų atsilieka, o „Ferrari“ truputi lenkia. Tuo tarpu „Honda“ vienu žingsniu atsilieka. Dabar niekas nebekalba apie 50 kilovatų skirtumus. Tarp mūsų, „Ferrari“ ir „Mercedes“ skirtumas yra 5-10 kilovatų. Tuo tarpu „Honda“ galbūt atsilieka 15-20 kilovatų.“

Nors jau kuris laikas daugelis kalba apie elektra varomus variklius, R. Taffinas mano, kad vidaus degimo varikliai dar ilgai gyvuos.

„Daugelis į vidaus degimo variklį dabar žiūri kaip į mirštantį dalyką. O aš manau, kad jis dar ilgai gyvuos. Pažiūrėkite į mūsų motorą. Su juo degalus naudojame labai efektyviai. Deja, visuomenei nesugebame to tinkamai pateikti. Šiuolaikiniai varikliai yra labai efektyvūs dėl hibridinės dalies. Bet vidaus degimo motoras vis dar vaidina svarbų vaidmenį.“

„Turėtume daugiau žmonėms apie tai papasakoti. Ateityje turėsime atsakyti į klausimą: ar padidinti hibridinės sistemos dalį, ar skirti daugiau dėmesio degalų alternatyvoms, kurios yra labiau draugiškos gamtai?“


Komentarai (8)
CBRV
| 01/25 10:28 Atsakyti
maxpower
01/24 09:22

Ar tikrai nusileidzia? :)

na po USA GP neaisku kaip ten buvo :)
kart
| 01/24 13:01 Atsakyti
Jie turbūt skaičiuoja kinietiškais kilovatais :))
maxpower
| 01/24 09:22 Atsakyti
Life
01/24 09:13

O Ferrari nusileidžia Mercedes ir Honda, tai gaunasi, kad Reanault vėl paskutinė. :)

Ar tikrai nusileidzia? :)
Life
| 01/24 09:13 Atsakyti
O Ferrari nusileidžia Mercedes ir Honda, tai gaunasi, kad Reanault vėl paskutinė. :)
Klepsidra
| 01/24 08:26 Atsakyti
eilinis self motivation straipsnelis is serijos "o mano tetis nugaletu tavo teti"
OG
| 01/24 08:21 Atsakyti
Cia sitas naujo lygio shi.....
Mind.
| 01/23 23:13 Atsakyti
yeah, sure :DD Na bet reikia gi kažką pasakyti renukams, kad +- sužinotų noobai kokie renault "kieti" paskaitę antraštę ir, kad išliktų archyvuose kažkas.
maxpower
| 01/23 21:55 Atsakyti
O Honda nebuvo irgi sakius kad nusileidžia tik Ferrari?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas