R. Yeowartas: mokėjimas taupyti gali tapti pranašumu (5)

R. Yeowartas: mokėjimas taupyti gali tapti pranašumu
logo Birželio 15 d. 13:23, Aston Martin F1

Teisingas resursų paskirstymas gali tapti tokiu pat svarbiu „Formulės-1“ komandos darbo aspektu kaip ir sugebėjimas lanksčiai traktuoti techninį reglamentą. Tai, pasak „Aston Martin“ komandos vadovybės, taps vienu iš svarbiausių veiksnių perėjus prie apribotų komandų biudžetų.

Naujomis sąlygomis ekipos turi kur kas tiksliau prognozuoti, kokių naujienų įdiegimas gali duoti didžiausio greičio padidėjimo ir būtent ten nukreipti turimus resursus.

Pasak „Aston Martin“ komercijos direktoriaus Roberto Yeowarto, netrukus „Formulėje-1“ įsivyraus dvikovos dėl to, kas sugeba geriausiai panaudoti pinigus. Tiesą sakant, tokia kova jau prasidėjo ir Silverstone įsikūrusi komanda viliasi, kad jai pravers patirtis, kai ekipa daug metų dirbo griežtos ekonomijos sąlygomis. Faktiškai taip buvo per visą komandos istoriją, kai ji vadinosi „Force India“, iki tol, kol ją nuo bankroto išgelbėjo Lawrence'o Strollo suburtas investuotojų konsorciumas 2018 metais.

Šiuo metu „Aston Martin“ komandoje dirba apie 550 žmonių, jų skaičius artimiausiu metu turėtų padidėti iki 800.

„Jei pažvelgsime į „top“ komandas, tai visoms joms teks prisitaikyti prie naujų biudžetų apribojimų, mažinti etatų skaičių, kai mes turime dar potencialo augti, kiek tai leis biudžetų limitai, - R. Yeowartą cituoja leidinys „The Race“. - 2023 m. biudžetų ribos sumažės iki 135 mln. JAV dolerių. Vienos komandos turės išaugti, kad atitiktų šias ribas, o kitos – mažėti, tuomet ir prasidės kovos, kas sugeba efektyviau išnaudoti turimus pinigus ir resursus.

Ir laimės tie, kurie pirmiau supras, kam geriausia skirti finansus ir žinos, kaip pasiekti efektyviausio greičio padidėjimo ir naudingiausiai išleisti kiekvieną dolerį.

Mes manome, kad turima patirtis duos mums pranašumą. Žinome, kaip reikia veikti, kai prieš tave tik vienas pasirinkimas – arba padaryti tai, arba tik tai – abiejų dalykų vienu metu daryti negali, nes nėra pinigų. Esame dėkingesnėje padėtyje, kadangi mūsų ekipos kultūrai yra būdingas labai taupus požiūris naudojant finansus. Tai mums, manau, gali užtikrinti pranašumą, sulyginamą su sugebėjimu racionaliausiai interpretuoti techninį reglamentą.

Mūsų inžinieriai tuo užsiima jau daugelį metų ir žino, kaip surasti landas ir „pilkąsias zonas“ reglamente. Žodžiu, tai yra gana įdomu“.

Aston Martin Cognizant Formula One
Komanda: Aston Martin Cognizant Formula One 2021 sezono taškai: 48
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: TBA
Plačiau

Komentarai (5)
RBR
IP: 607d8ed | 06/15 22:12 Atsakyti
Tegul nebesvajoja apie lygybe. Vis tiek greit komandos ypac Top suras kaip apeiti apribojimus. Nusipirks tobulesnius irankius ar panasiai. Be to ten inzinieriu galvos geresnes😀 todel sprendimus priims tikslesnius ir islaidu bus maziau
TadasE
IP: 18308a2 | 06/15 22:03 Atsakyti
Top komandos vis tiek ras kaip efektyviau išnaudoti biudžetą ir kaip daugiau išleisti
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 06/15 16:10 Atsakyti
Perfekt Ok
06/15 14:28

Straipsnis apie taupymą

O, grįžo botukas, jau pasigedęs buvau ar nesugedo kas :D
Montoya
IP: d7e8671 | 06/15 16:07 Atsakyti
Perfekt Ok
06/15 14:28

Straipsnis apie taupymą

Visa formulė dabar apie taupymą: taupyti padangas, variklį, pavarų dėžę :D
Perfekt Ok
IP: 3d22900 | 06/15 14:28 Atsakyti
Straipsnis apie taupymą
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas