„Red Bull“ bando išsiaiškinti S. Vettelio problemų priežastis (20)

„Red Bull“ bando išsiaiškinti S. Vettelio problemų priežastis
logo 2014 Kovo 18 d. 22:19, Getty Images
„Red Bull“ ekipa bando išsiaiškinti priežastis problemų, su kuriomis praėjusį savaitgalį Australijos GP metu susidūrė Sebastianas Vettelis.
Vokietis pasitraukė iš važybų pačioje jų pradžioje, kai nustojo dirbti vienas iš variklio cilindrų. Tačiau tai nebuvo vienintelė problema, su kuria sportininkas susidūrė praėjusio savaitgalio metu. Lenktynininkui gerai pasirodyti taip pat sutrukdė bėdos su programine įranga.
„Panašu, kad dėl nežinomų priežasčių sugedo vienas iš cilindrų. Turime išsiaiškinti kodėl taip nutiko“, – sakė „Red Bull“ ekipos vadovas Christianas Horneris.
„Nuo pat šeštadienio ryto Sebo bolide kilo įvairiausių problemų, susijusių su jėgaine. Nustatymai tokie patys, kaip ir pas Danielį, abu naudojo visiškai naujus variklius.“
C. Horneris prasitarė, kad prieš lenktynes su nesklandumais buvo susidūręs ir D. Ricciardo.
„Kai Danielis išvažiavo iš garažo kilo drama, kadangi neveikė turbina. Atlikus tam tikrus veiksmus, mums pavyko ją atgaivinti. Taigi buvo kilusi tam tikra drama, kai stojome į startinę rikiuotę. Vėliau ši problema nepasikartojo.“

Komentarai (20)


Vaidazas
| 2014 Kovo 20 d. 10:53
red bulius> o tu bent esi važiavęs su vienu cilindru neveikiančiu, man teko, su benzu 2.2 5 cilindrų 20 vožtuvų su turbina, trauka išvis nekokia, mašina dreba kaip senovinis dyzelinis traktorius, tai manau jokio tolko lenktyniaut be vieno cilindro, ypač kai dar varikliai tik 5 per sezoną
pleimind
| 2014 Kovo 19 d. 19:08
del to cilindro tai bus koksnors dacikas nusproges ir degimas arba kuro padavimas gryba pjauna, daugiau nera ten kam neveikt, o motora tai faktas, kad ta pati panaudos, gi nieko jam neatsitiko, todel ir liepe grizt iskart, kad nesupjautu motoro, taip pat kaip hamiui
Marko-Tere
| 2014 Kovo 19 d. 18:03
manau pas juos problemos su kuru, jaunam lenktynininkui dave pavaziuoti, o Veteli nueme nuo trasos…..
red bulius
| 2014 Kovo 19 d. 15:15
xren paprasciausiai nukreipk pele nuo reklamos lauko virsuje
red bulius
| 2014 Kovo 19 d. 15:12
jei vienas cilindras neveike tai aisku variklis veikia bet red buliams tai pasaulio pabaiga
Xren
| 2014 Kovo 19 d. 14:42
Atsiprašau, kad ne į temą, bet gal kas duso patarimą - atsivertus puslapį ir bandant atsdaryti straipsnį, išmeta kažkokio Švyturio reklamą. Nors vizualiai jokios nuorodos nesimato. Anei kokio kryžiuko, kurį galėčiau paspausti. Gal žinot, kaip tokius monus išjungti klaviatūros pagalba?
mizhoe
| 2014 Kovo 19 d. 11:28
Rolnadai, o kokiu tu tikiesi komentaru kai parasyta, jog sugedo cilindras? :D cilindras yra metalo gabalas, jis negenda, jei viskas aplinkui veikia tvarkingai. ir jei jau jis "sugestu", tai tikrai pasipiltu dumai. :)
Rolnadas Sailoras
| 2014 Kovo 19 d. 09:07
tik keli normalus komentarai zmoniu kurie turi ziniu apie varikliu darba ,kiti komnetarai vaiku darzelio aukletiniu.
iXsas
| 2014 Kovo 19 d. 08:22
Jei vienas cilindra neveike, tai nereiskia, kad motoras sugadintas. Gal uzlinko kokia programa ir nepadave kuro, ar zvake numuse:)
UAZ
| 2014 Kovo 19 d. 07:11
Pasipyle visciuku cypsenimai:)Ka dar idomaus radot?Regiis ir straipsnis nrml,viskas taip aiskiai isdestyta:)
×

F-1.lt pulsas