„Red Bull“ greičio trūkumą susiejo su jėgainės darbu (3)

„Red Bull“ greičio trūkumą susiejo su jėgainės darbu
logo 2017 Lapkričio 13 d. 12:54, Getty Images / Red Bull Content Pool

„Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris papasakojo, kad Interlagoso trasos charakteristikos ir konservatyvus jėgainės darbo režimas neleido ekipai Brazilijoje pakovoti su „Mercedes“ bei „Ferrari“.

Nežiūrint į tai, kad „Red Bull“ iškovojo dvi pergales iš keturių prieš Brazilijos GP etapą, o taip pat demonstravo labai gerą tempą per treniruotes ir kvalifikaciją San Paule, jos pilotams nepavyko stoti į kovą su pagrindiniais konkurentais. Maxas Verstappenas finišą pasiekė penktas, o Danielis Ricciardo – šeštas.

Į žurnalistų klausimą, kodėl „Red Bull“ Brazilijoje stokojo tempo, C. Horneris atsakė. „Esmė yra trasos konfigūracijoje ir konservatyviame darbe su jėgaine. Maxas iš padangų išspaudė viską, norėdamas neatsilikti nuo lyderių grupės daugiau nei 2 sek., bet tai privedė prie to, kad padangos visiškai susidėvėjo.

Iš pradžių jis galvojo, kad yra greitesnis už Kimį, bet vėliau prasidėjo problemos su padangomis, dėl to teko keisti jo atkarpos ilgį. Todėl tai buvo ta diena, kai mums paprasčiausiai trūko tempo norint pakovoti su varžovais priekyje“.

Antra vertus, c. Horneris pripažino, kad po „Renault“ jėgainių gedimų virtinės ir to, kad jų gali pritrūkti, buvo netikslinga versti jėgaines dirbti ties riba.

„Požiūris į lenktynes buvo racionalus, turint galvoje iškilusias jėgos agregatų problemas, - aiškino jis. - Ši trasa yra kur kas jautresnė galiai nei Meksikoje. Mes kiek sumažinome jėgainės pajėgumą. Uždaviniai buvo kitokie, šioje trasoje kur kas didesnė rato dalis yra įveikiama su pilnai nuspaustu akseleratoriumi nei Meksikoje“.

Šių metų sezoną „Red Bull“ komanda užbaigs trečioje Konstruktorių taurės vietoje. Nuo 2005 metų, kai ši komanda debiutavo F-1 čempionate, ji dar nė karto neparodė tokio rezultato.

Komentarai (3)


SmOg3R
| 2017 Lapkričio 14 d. 16:31
"Iš pradžių jis galvojo, kad yra greitesnis už Kimį, bet vėliau prasidėjo problemos su padangomis"
Kitaip tariant Kimis važiavo protingai taupant padangas, o tas kaip vaikas draskėsi Ferrari karšto oro maiše vaidindamas kad jis greitesnis kol visiškai suvalgė padangas. :)
RBR
| 2017 Lapkričio 13 d. 16:31
rimtas7
| 2017 Lapkričio 13 d. 16:11

Nuo 2005 metų, kai ši komanda debiutavo F-1 čempionate, ji dar nė karto neparodė tokio rezultato.

Nesupratau apie kokį rezultatą kalbama?

Budavo pirmi, antri, ketvirti ar kazkelinti. Tiesiog niekada nebaige cempionato trecioje vietoje.
rimtas7
| 2017 Lapkričio 13 d. 16:11
Nuo 2005 metų, kai ši komanda debiutavo F-1 čempionate, ji dar nė karto neparodė tokio rezultato.

Nesupratau apie kokį rezultatą kalbama?
×