„Red Bull“ ir „Mercedes“ atstovai iškviesti į FIA biurą

„Red Bull“ ir „Mercedes“ atstovai iškviesti į FIA biurą
logo 2021 Lapkričio 18 d. 13:44, Pixabay

„Mercedes“ skundo dėl įvykių San Paulo GP etapo 48 rate svarstymas įvyks šiandien 16 val. Lietuvos laiku Katare. Kol kas bus svarstomas tik klausimas, ar „Mercedes“ pateikti nauji įrodymai bei argumentai iš tikrųjų yra „esminiai ir reikšmingi, kurie negalėjo būti pasiekiami kai incidentas buvo svarstomas pirmą kartą“.

Jei FIA atsakymas bus teigiamas, bus paskirta svarstymo „iš esmės“ data. Visa ši istorija susijusi su lenkimu per San Paulo GP, kai lenktynių nugalėtojas Lewisas Hamiltonas bandė 48 rate aplenkti tuo metu pirmavusį Maxą Verstappeną. Galiausiai abu pilotai išvažiavo už trasos ribų, tačiau pozicijos varžybose nepasikeitė.

„Mercedes“ kaip pagrindinį įrodymą laiko vaizdo įrašą iš Maxo Verstappeno bolido kameros. Teisėjai neturėjo galimybės išnagrinėti šio įrašo sekmadienį ir tada nusprendė, jog įvykis visai nevertas svarstymo.

Šiuolaikinės „Formulės-1“ technologijos leidžia realaus laiko režimu matyti vaizdą tik iš vienos kameros kiekviename bolide. Tuo momentu Verstappeno mašinoje veikė kamera, nukreipta į galą. Kadrai iš pagrindinės Maxo bolido kameros tapo pasiekiami tik antradienį.

Jei FIA galiausiai nuspręs, kad Maxo veiksmai iš tiesų pažeidė F-1 taisykles, tai prie jo rezultato Brazilijoje gali būti pridėtas papildomas laikas arba Verstappenas praras starto pozicijas Kataro GP lenktynėse.

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2024 sezono taškai: 265
Komanda: Mercedes Amžius: 39 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218