„Red Bull“ nesitiki dominuoti likusiose lenktynėse (54)

„Red Bull“ nesitiki dominuoti likusiose lenktynėse
logo 2013 Rugsėjo 28 d. 13:03, Red Bull/Getty Images
Red Bull“ ekipos vadovas Christianas Horneris mano, jog tokio Sebastiano Vettelio dominavimo, kokį žiūrovai matė Singapūre, greičiausiai šiemet nebeišvys.
Praėjusį savaitgalį vykusiose F-1 varžybose vokietis visa galva pranoko savo varžovus, kartais už juos važiavęs greičiau nei 2 sekundėmis.
Šią savaitę „Mercedes“ autosporto direktorius Toto Wolffas net gi pareiškė, jog jei „Red Bull“ pilotas ir toliau bus toks greitas, jam niekas nesutrukdys nugalėti visose likusiose sezono lenktynėse.
Tačiau „Red Bull“ ekipos vadovas C. Horneris pasirodymo Singapūre nesureikšmina ir mano, jog likusiose etapuose komanda išliks stipri, tačiau greičiausiai varžybose nedominuos.
„Praėjusį savaitgalį vykusių lenktynių metu buvo akimirkų, kai Sebastianas važiavo dviem sekundėmis greičiau už kitus. Mano manymu, taip buvo dėl unikalių sąlygų“, – kalbėjo „Red Bull“ ekipos vadovas C. Horneris.
„Tai trasa, kurioje jis jautėsi puikiai. Bolido nustatymai taip pat veikė gerai. Tai žmogaus ir mašinos kombinacija, kuri buvo aukščiau visko.“
C. Hornerio teigimu, komanda nedominuos likusiose lenktynėse, tačiau ekipa ir toliau turėtų išlikti stipri ir kovoti dėl pačių aukščiausių rezultatų.
„Kiti iššūkiai mūsų laukia Korėjoje ir Japonijoje. Jos skiriasi savo charakteristikomis. Tikiuosi, jog būsime stiprūs tose trasose. Tačiau negalime atsipalaiduoti. Tam tikrais momentais „Mercedes“ šiemet buvo stipri. Fernandas taip pat nepasiduoda ir visada būna šalia.“
„Sebastianas iškovojo tris pergales, tuo tarpu Fernandas tris kartus iš eilės finišavo antras. Mūsų persvara prieš jį turėtų būti didesnė nei yra dabar. Tačiau jis vis finišuoja antras ir neleidžia mums atsipalaiduoti.“

Komentarai (54)


evbi
| 2013 Spalio 01 d. 23:12
Ale tai vėlai sužinojai, kad "sintetinis"... Prireikė net 9 metų nuo debiuto... O galvoajau, kad jau gimei žinodamas... Straipsnis, beje, geras tik nežinau, tyčia ar ne, neapsižiūrėjai, jog ir tamstai puikiai tinka - faktai panašiai veikia ne tik fanatikus, bet ir heiterius. O šiaip straipsnis turi ir vieną silpną vietą - kalbama tik apie faktų įtaką įsitikinimams, bet visiškai nekalbama apie tai, kiek faktai svarbūs tų įsitikinimų susiformavimui, kaip juos veikia.
1_Protingas
| 2013 Spalio 01 d. 20:49
tiesa - esi teisus - pusantros paros nieko neveikiau, buvau užsidaręs vienutėje ir svarsčiau svarbiausią mano gyvenimo klausimą - atsakymą į tavo postą! Kankinausi be galo, tad dėjau bile ką, kad tik kančios nueitų. Gerai nustatinėji problemas - ekstraseansų mūšyje galėtum toli eiti...
1_Protingas
| 2013 Spalio 01 d. 20:47
Mą laukt ilgai nereikėjo - jau 2000-ais žinojau kad sintetinis. Rozbergas buvo šumofilams akims atverti skirtas. Bet pasirodė beviltiška. Geras straipsnis beje apie tai: http://www.versijos.com/publ/kitkas/psichologija/sugebejimas_ignoruoti_faktus/38-1-0-1009
O Alonzas su Kemiltonu žiūrim - gal turės galimybę išsiaiškinti be Deniso įsikišimo - tada ir matysim. Ba su Denisu Kemiltonas tai kaip šumis su maFIA užnugariu....
evbi
| 2013 Spalio 01 d. 19:18
1_Protingas> Operatyvi reakcija! Jau buvau beprarandąs viltį... Pusantros paros smegenų mankštos ir... kad dėjai tai dėjai. Kaip kad Schumis prieš Rozbergą dėjo... :) Ale ilgai reikėjo laukt - iki Schumio 40+ - kol "į vietas" neva atsistojo viskas. Ale su Alonzu mažu bus greičiau. 2008 geltonsnapis Kemiltonas davė pirmą rimtą signalą, kad karalius pusnuogis. Ale gal ir visai išrengtą kitą met pamatysim?... Nebaisu? :)
1_Protingas
| 2013 Spalio 01 d. 18:31
evbi > tarp mūsų didelis skirtumas - aš 1m metų rėkiau kad šumis gaidys ir sintetinis. Visi plūdo mane už tai. Ale Rozbergas viską į vietas sustatė. Tavo situacija gi visiškai kitokia...
Pit Crew
| 2013 Rugsėjo 30 d. 12:50
1_Protingas> kuo tik Red Bull'ius konkurentai nekaltino.... ir dugnas lankstėsi, sparnai plasnojo, išmetimas, variklio darbas, bet niekaip normaliai prikibti negali? Tik apribojimus lankstumui ir ECU mapinimui įvedė, bet tas irgi nepadėjo. O gražiausia buvo žiūrėti kaip 2012 m. po Brazilijos GP armija radonųjų pirštais rodė kaip Vettelis neva per geltonas lenkė. Buvo graudu žiūrėti kaip patys sau viltį suteikė, o paskui tą paskutinį šiaudą iš jų atėmė. Žiūriu turi vis daugiau įtarimų, kad čia visur FIA ausys kyšo ir aukščiausio lygio režisūra užsiima?:) Laukiu nesulaukiu kai pradėsi minėti vieną tokį čia pamėgtą žodį:)
evbi
| 2013 Rugsėjo 30 d. 11:49
Be to, tie "visi", kurie man neva kažką sako, tėra saujelė alonzofilų, o tą saujelę vadinti dauguma ar "visi", kaip tamsta vadini, nesiverčia liežuvis... :) Kažkaip neadekvačiai realybėje orientuojiesi. Čia, matyt, Schumis irgi kaltas.
evbi
| 2013 Rugsėjo 30 d. 11:18
1_Protingas> Tai ko man valdytis, dą turiu laiko. Ypač, kai gyvas pavyzdys yra... Tu, va, 10 metų analogiškų patarimų neklausai ir tuos pačius kliedesius rašinėji, tai... :)
1_Protingas
| 2013 Rugsėjo 30 d. 10:19
T-Ervi > ir jei prisiminsime, tai šymet jau antrasis kaltinimas, kad Buliai naudoja TC. Pirmasis buvo, kai chebra, pasiklausę variklio, dą i pafotografavo trūkčiojančias vėžes Buliui startuojant. Tokios trūkčiojančios būna tik su TC.... Kuo toliau tuo labiau panašu, kad daug tiesos tame yra... evbi > nu tau gi visi sako - nu susivaldyk, nusišnekėjai tai patylėk - nebrisk giliau į srutas! Paklausyk VISŲ kitų patarimo. A jau visai savęs nekontroliuoji?
Motorman
| 2013 Rugsėjo 29 d. 15:13
Beje, įkeliu visai įdomų paprastą straipsnį. Vis šis tas nuomonei susidaryti. ;) http://www.grandprix.com/ns/ns26404.html
×