„Red Bull“ pasinaudos bet kokia konkurentų klaida (3)

„Red Bull“ pasinaudos bet kokia konkurentų klaida
logo Birželio 09 d. 10:37, Red Bull Content Pool

Tinklalaidėje „F1 Nation“ 1996 m. „Formulės-1“ pasaulio čempionas Damonas Hillas kalbėjo apie „Red Bull“ komandos konkurenciją su „Mercedes“ bei Sergio Perezo pažangą.

Damonas Hillas: „Sergio Perezas nuolat progresuoja ir lenktyniauja vis geriau. Jis labiau pasitiki savo jėgomis, o komanda jam padeda. Sergio prireikė laiko, kad galėtų priprasti prie naujo bolido ir prie naujos komandos. Kai jis būna geros sportinės formos, jis būna labai greitas, ypač lenktynėse. Sergio nėra toks, kokie yra kiti lenktynininkai, kurie sugeba gerai pasirodyti tik kvalifikacijose. Regis, Valtteri Bottas yra iš tų, kuris gerai važiuoja kvalifikacijose, bet nusileidžia lenktynėse.

Perezas – patyręs ir labai greitas sportininkas, jis visuomet būna ramus prie vairo. Baku jis nė karto nesuklydo – buvo matyti, jog Hamiltonas nežino, kaip jį aplenkti. Jis pastoviai skundėsi per radiją, kad viduriniame sektoriuje jis nesugeba važiuoti taip greitai kaip „Red Bull“.

Dabar „Mercedes“ komandai čempionate atsirado varžovai ir ši komanda žino, kad jai teks įdėti daug pastangų norint pasilikti pačioje viršūnėje. Baku „Red Bull“ rodė labai gerą greitį, o „Mercedes“ turėjo problemų su padangų įšildymu.

Spėju, kad pasaulio čempionų ekipa visus resursus jau skiria pasiruošimui kitam sezonui ir nelabai aktyviai užsiimta dabartiniu automobiliu, kaip derėtų lyderiams. Jiems norint išsaugoti šansus titului, teks kovoti dviem frontais: ruoštis rimtoms permainoms reglamente kitais metais ir kuo labiau modernizuoti dabartinį W12. „Red Bull“ išnaudos bet kokį šansą ir pasinaudos bent mažiausia „Mercedes“ klaida. Jie supranta, kas jei „Mercedes“ bent kiek nusileis, „Red Bull“ sugebės iš jų atimti pasaulio čempionų titulą“.

Red Bull Racing Honda
Komanda: Red Bull Racing Honda 2021 sezono taškai: 174
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: RB16B
Plačiau
Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 148
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau
Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2021 sezono taškai: 101
Komanda: Mercedes Amžius: 36 m.
Plačiau
Sergio Perezas
Pilotas: Sergio Perezas 2021 sezono taškai: 69
Komanda: Red Bull Amžius: 31 m.
Plačiau

Komentarai (3)
accadia
IP: 052a71a | 06/09 12:10 Atsakyti
RedBull koziris - MB neveikia tobulai, kai nėra priekyje. Akivaizdu, juk jie irgi žmonės. Manau, kad visos komandos tyliai laukia progų - per Baku prieš paskutinį restartą girdėjome, kaip McLaren pvz sjuba "nubausti" Yuki, nors ir patys nepaisė geltonų vėliavų. Manau, kad čia norma ir visiems aišku ir naudoja. Net ir Vasseuras :)
maxpower
IP: bc3d498 | 06/09 11:52 Atsakyti
Blstraipsnis
06/09 11:24

O mersai tai nesinaudos ane ? :)

Pagal praeitas lenktynes žiūrint tai nebūtinai :)
Blstraipsnis
IP: 962c265 | 06/09 11:24 Atsakyti
O mersai tai nesinaudos ane ? :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas