Ricciardo vs. Verstappen, 2016

2016 Gegužės 05 d. 16:04

Naujiena, driokstelejus apie Maxa, paskatino sios temos atsiradimui, kuriame taikysime ta pati modeli, sugalvota Xtrymo, t.y : jeigu abu bolidai pasiekia finisa, auksciau finisaves gauna taska.
As pats kiek prijauciu Ricciardo, zinoma, netolygiai Fernandui, bet MAxo atejimas, sia poa daro itin idomia, zinant, kad Fetelis pries Ricciardo neturejo sansu.

Ispanijos belaukiant 0:0
Australas vs Olanda, kuris kuri?

2016 Gegužės 05 d. 16:46

"zinant, kad Fetelis pries Ricciardo neturejo sansu."
Oi tie mūsų expertai, žino geriau, negu visas F1 paddock'as.

2016 Gegužės 05 d. 16:57

Tema įdomi, bet po šio tiesmuko teiginio "zinant, kad Fetelis pries Ricciardo neturejo sansu", daugiau jos nebeatsidarysiu. Žmonės, suaukit :)

2016 Gegužės 05 d. 17:17

MegaFA> Ricciardo neturejo sansu pries Kvyata tada (nes pernai gavo nuo ruso taskais).

2016 Gegužės 05 d. 18:47

nelabai isivaizduoju, kokiu budu Verstapenas siemet iveiktu Ricciardo, kuris siemet matosi tikrai savose rogese. nebent atsitiktu,kad RBR viska statytu ant Verstapeno. bet kazkaip abejoju tokiu scenarijum.

2016 Gegužės 05 d. 20:20

Misiulis > pats prisimeni, kad Ricardo gesdavo podiumo vietose, o gryname greityje ir pagal Xtrymo sugalvota skaiciavima, kuriuo remiames, ar tikrai rusas butu auksciau?
O Fetelis neturejo sansu, nes Ricciardo visame sezone buvo greitesnis, nera kuom piktintis. Tad Verstapennas gali mesti rimciausi issuki is visu komandos draugu, kuriuos mate Ricciardo

2016 Gegužės 05 d. 20:27

MegaFA, tai tame ir beda, kad tokie kaip tu mato tik ka nori matyti, t.y kad Ricciardo gedo, o kiek Vettelis tasku prarado del gedimu tai nebeprisimena. Gink dieve, nesakau kad Sv buvo greitesnis, bet "neturejo sansu" yra bullshit.

2016 Gegužės 05 d. 20:30

Pvz q 9vs10 ric naudai. Ar tai yra "neturejo sansu"?

2016 Gegužės 05 d. 21:58

Misiulis > Alonso vs. Button temoje, buvo nustatyta, kad q remtis nera tinkama ivertinti, kas turejo sansu ar neturejo. Ta nustatyti Xtrymas sukure skaiciavimo metodika, pagal kuria labai paprasta nustatyti, kas einamuoju laikotarpiu yra geresnis. Be to, siulau susikoncenntruot i Verstapenno sansus pakovot su Ricciardo, nes jeigu Fetelis, neturejo ka pries pastatyt, vargu ar Verstapenas pastatys. ir pasikartosiu, tik pagal Xtrymo sugalvota skaiciavimo metodika, galime nustatyti kuris yra geresnis

2016 Gegužės 06 d. 00:37

Ką prisimenu iš 2014 metų, tai kad Australijos GP Ricciardo 2 vt. diskvalifikavo, tuomet Vettelis sugedo, bet bet po kvalifikacijos Vettelis žymiai žemiau buvo. Dar pamenu, Kanados GP, kur kažkokiu būdu Ricciardo sugebėjo aplenkt Vettelį boksuose sustodamas ratu vėliau. Ir dar pamenu, kai Belgijos GP Vettelis klaidą padarė, taip praleido Ricciardo į priekį, kuris ir nurūko tolyn... Nu dar aišku Italiją prisimenu ir tą lenkimą :) Taip, aš Ricciardo fanas, bet nesakau, kad Vettelis prastesnis už Ricciardo. O vat Kvyatui nemanau, kad yra kažkuo lygintis su Ricciardo, kad pernai aplenkė, tai tik didžiulė sėkmė. O dabar Ricciardo vs Verstappen bus labai įdomi dvikova. Ir įdomu, kokie bus tarpusavo santykiai, nes atrodo abu turi nugalėtojo charakterį.

2016 Gegužės 06 d. 00:43

Manau bus įdomu stebėti ir Sainzo kova su Kvyatu.

2016 Gegužės 06 d. 01:14

Manau Riccardo - brandesnis ir labiau patyres

2016 Gegužės 08 d. 20:26

MegaFA> Vettelis tame sezone kur pralaimejo taskais Riccardo, nebuvo motyvuotas ta sezona, nes norejo pereiti i Ferreri, ka ir padare, tad to sezono as kaip ir nevertinu, nes tai nebuvo tikrasis Vettelis..
Manau Verstappen vaziuos panasiai su Riccardo arba net bus greitesnis..

2016 Gegužės 11 d. 17:16

Fresto> o aš manau, kad Pasaulis apvalus

2016 Gegužės 13 d. 14:53

5 Danielis Ricciardo Red Bull-TAG Heuer
6 Maxas Verstappenas Red Bull-TAG Heuer


pirmoji treniruote, Maxas netoliese :) per Q jau pasimatys kas ka?

2016 Gegužės 13 d. 18:08

Atrodo, kad abu bus panašaus pajėgumo :) ir sakyčiau, kad net ne per kvalifikaciją, o per lenktynes pasimatys daugiau. Nes dabar spėčiau, kad kvalifikacijoj pasidalins 5-6 vietas :)

2016 Gegužės 15 d. 00:18

Idomu kokie overall. Jeigu jau remtis zymiu asmenu skaiciavimo metodikomis

2016 Gegužės 16 d. 16:22

Ricc 0 :1 Ves. taskai Ricc 12 : 25 Ves.

2016 Gegužės 17 d. 00:30

RedBull taktika vs Ricciardo 1:0.

2016 Gegužės 18 d. 21:28

Esu isitikines, kad po nesekmingo taktikos taikymo Ispanijoje pries Riccardo, sekanciosiose lenktynese jei bus galimybe, tai Buliai BANDYS islaikyt status qua ir leis Ricardo aplenkt Verstapena pituose pirmesnio sustojimo metu - jei tik lenktyniaus viens su kitu.

2016 Gegužės 19 d. 09:55

nieko jie neleis - uzteks i Marko snukuti paziureti. netik, kad ateme pergale is Ricciardo, bet dar ta ir gedingai dangsto bullshitinemis frazemis

2016 Gegužės 19 d. 11:36

Bliamba, Klepsidra, tu kai kažko nemėgsti pas tave ta neapykanta užspaudžia kelią argumentams tavo smegenų link. Kovojant su Ferrari tikrai buvo geras sprendimas splittinti taktikas ir tas Ricciardo 3 stop buvo tikrai geras sprendimas, juolab Ferrari tą patį pritaikė Vetteliui. Tik Ferrari anksčiau suprato, kad nieko gero nebus iš to ir padarė damage control anksti Vet stabdydami ir pasiimdami bent trečią vietą. Gi RedBull negalėjo žinoti, kad taip anksti Ric nebepalaikys gero tempo su geltonom, negalėjo žinoti, kiek gerą tempą dar gale Max su Kimi rodys su baltom ir negalėjoinoti, kad šitaip SV užstos kelią su savo nelogiškai nasktyvu stopu. Nesakyk, tuo metu kai pittino, atrodė, kad tikrai Ricciardui duodama geresnė taktika, deja, ji visgi pasirodė esą blogesnė. Dar gal būtų Ric kažką padaręs prieš lyderius su savo virš sekundės geresniu tempu, bet kad kelią pastojo SV su tik per pusę sekundės prastesniu tempu nei Ric. Nu ir vsio. O kad RedBull tyčia tai suplanavo - camon, čia jau turėtų būti tiesiog genijais, kad visko tiek numatyt.

2016 Gegužės 19 d. 13:40

Nesu kažkoks taktikas, bet, mano nuomone, geriausia tokiu atveju siekiant išsaugot 1-2 vietas Red Buliui, buvo tiesiog leist Riciardo šiek tiek atitrūkt, tuomet Verstapeną pirmą į boksus kviest, po rato Ricciardo. Žinoma, svarbu Verstapeną pakviest į boksus prieš tai padarant Ferrariam. Na ir tokiu atveju pirmos dvi vietos praktiškai garantuotos, o vietoj to gavosi 1 ir 4 vieta... 2010 m. kuomet rokiruotes komandoje darė Ferrari, tai bent jau galutinis rezultatas komandai atnešdavo daugiau taškų... :D

2016 Gegužės 19 d. 13:59

Aiwux> Nu suprask paprasta dalyka, pries stojant Ricciardui buvo manoma, kad triju stopu taktika yra greitesne, todel jie niekaip negalejo abieju palikti ant dvieju stopu, nes tada galimai abu ferrari su trim stopais butu persoke i pirmas dvi vietas. O splittinimasbbuvo logiskas ir tris stopus taikant butent Ric, nes jei Ric butu stojes ir uzsidejes kietas, Vet po rato stojes ir uzsidejes geltonas butu dejes per sona, ir taip jo triju stopu taktikai butu laisvas kelias, tad tris stopus taikyti reikejo laikant ferrarius ir triju stopu reikejo butent Ric. Ir nepamirskim, kad net apsivertus viskas aukstyn kojom (softai laike ne tiek ilgai ir gerai kaip tiketasi, primes laike geriau nei tiketasi) ric vistiek vijosi lyderius didziuliu skirtumu, tik Sv viska jam sugadino. O jei dar butu sc isvaziaves, tai isvis 2stopperiams be sansu.

2016 Gegužės 19 d. 14:22

Ka gi, truputi pakeisime taisykles, nes Xtrymo sugalvota skaiciavimo metodika, jau pasieke juoku lygi, reikia kitos.
Tad dabartinis vertinimas priklausys nuo bendro gryno greicio ir vaizdo trasoje.

Taigi Ricciardo akivaidzu buvo greitesnis, o #2 pilotas MV buvo paliktas uzlaikyti ferrarius, o kaip isejo viska matem.

Po Ispanijos GP Danielis - Max 1:0, laukiame Monako kur pasimato tikrasis piloto greitis

2016 Gegužės 19 d. 15:00

MegaFA> Rimtai danielis buvo "akivaizdziai greitesnis"? :) :) :) ant tiek greitesnis, kad Maxas drs naudojo, ne?

2016 Gegužės 19 d. 15:08

Pagal tavo skaiciavima nemazai tasku atitektu Vetteliui pries Ric 2014-uju sezone :)

2016 Gegužės 19 d. 15:19

MegaFA kartais ne YZF brolis koks nors ?

2016 Gegužės 19 d. 15:36

Misiulis> Tie manymai, kad geriau 3 sustojimai labiau panašu į bandymus kažkaip pasiaiškint Red Bull komandai... Net jeigu ir trys sustojimai, tai kodėl ne pabaigai geltonos padangos, kuomet reikės lenkt varžovus? Nu visiškas nesusipratimas tokia taktika, ką ir patvirtina Jameso Alleno analizė.

2016 Gegužės 19 d. 15:39

Dėl Ispanijos GP Danielis vs Maxas sakyčiau lygybė, nes abu važiavo praktiškai vienodai. Danielis pirmavo dėl geresnės starto pozicijos, Maxas nugalėjo dėl taktikos.

2016 Gegužės 19 d. 15:44

Misiulis > Horneris odes Ricciardui kure, po DR kvalifikacinio rato, net pagal geriausius imanomus skaiciavimus, RBR sedintieji prie kompu (kur mateme vaizda lenktynese, kad Volungevicius net nusistebejo, kiek sekaa zmoniu parametrus) nebuvo suskaiciave tokio rato, koki nuvaziavo Danielis. Pagal sia naujaja skaiciavimo metodika, tai ir yra gryno greicio irodymo, vienas is rodikliu. Bet uzteko patraukt i pitus Danieli ir apsiskaiciavus tai daugybei sedinciu prie pc, Danielis atsidure uz nugaros. O pilotai #2 su atsarginem taktikom, nuskyne daugiau tasku. Tad Danielis turetu rimtai pasikalbeti su minetais sedinciais prie monitoriu, nes tik del ju, jis finisavo zemiau, o visame etape sekmingai krove Maxui, wake up

2016 Gegužės 19 d. 15:55

Aiwux> Nu gi ir taip geltonos neatlaikė priespaskutinio stinto normaliai, tai apskutiniam stitnui (20 ir ar ne daugiau ratų) dėl padėvėtas geltonas? Savižudybė. Tik naujos baltos, no question.

2016 Gegužės 19 d. 16:00

Kad Q pravažiavo amazing ratą - tikrai nesiginčysiu, jis tikrai buvo awesome. Bet jūs čia ką skaičiuojat, Q pasirodyus, varžybų pasirodymus, ar bendrą savaitgalį. Susirašykit normlaiai taisykles pagal ką skaičiuojat. Varžybose Daniel neturėjo jokio greičio pranašumo, priešingai, atrodė, kad užlaiko Max'ą tam tikru metu, nes tas jau labai įsirėmęs buvo, tuo tarpu Q tai tikrai Danielis uždominavo. Tai jei skaičiuojat Q - aišku Daniel taškas, jei R - didelis klaustukas su labiau į Maxo pusę, jei bendrą savaitgalio - irgi su dideliu klaustuku. Jei nesigilinant į situacijas tai aišku tik tai: Q 1:0 Ric naudai, R: 0:1 Max naudai. O jei pradedėt daryti interpretacijas, tai tada kiekvienas gali čia susikurti savo skaičiavimo metodikas ir kas iš to? Faktas tas, kad R Daniel neturėjo jokio greičio pranašumo, o kad Maxas turėjo pranašumą - galim ginčytis, nes buvo įsirėmęs į Ric nugarą. Tai tas skaičiavimas tavo Ric naudai šiame etape legit nebent tu skaičuoji tik Q. O daugiau tai tikrai nesutikčiau.

2016 Gegužės 19 d. 17:20

'Ricciardo was told to speed up a bit because he was holding back Verstappen. Ricciardo was una*** to do so which resulted in the team choosing for a more aggressive 3 stop for Ricciardo.' https://streama***.com/m2rv Jei Ricciardo butu buves greitesnis, jokiu 3 stopu nebutu isvis buve, arba juos butu gaves Maxas. Ateme pergale my ass.

2016 Gegužės 19 d. 17:32

Nice

2016 Gegužės 19 d. 17:43

Verstapenas Ricciardo DRS atstumu buvo pavijes gal tik keletoje ratu. siaip visada atstumas laikesi ~ 1,1 - 2,0 s

2016 Gegužės 19 d. 18:01

Tech> Taip, tu itin artimu ratu buvo vos keletas, bet jei atmintis neapgauna, Maxas vis priartedavo stintu gale, kas rodo geresni Maxo darba (taupyma) su padangomis. Prisiminkit vien po pirmu stopu Maxas grizo 4-5s uz Ric, bet tas skirtumas buvo suvalgytas iki DRS atstumo.

2016 Gegužės 19 d. 18:52

Allenas tai realiai sako, kad ric buvo paaukotas, o Allenui as nesu pasiruoses priestarauti. Bet tu argumentu tikrai yra. As manau, kad splittinti taktikas buvo butina ir protinga, taip pat manau, kad su Ric. O jei as visgi neteisus ir Redbull paaukojo Ric - ziurint is toliau ar tai neteisingas sprendimas? Zinoma, tokiu atveju Ric gaila. Bet is bendrai tai RedBull kaip kompanija nuo to tik islose.

2016 Gegužės 19 d. 19:14

as tai vienareiksmiskai neteigciau, kad RBR vare ant Verstapeno.kol kas. dvejopos mintys siuo atveju. visgi pirmos lenktynes sitoj poroj, ir tai, kad RBR isskyre taktikas butu viskas ok, bet logiskiau, jeigu butu zaide su 3 pits stop su Verstapenu.

2016 Gegužės 29 d. 18:26

Nu ką, Red Bull taktika vs Ricciardo jau 2:0... :/

TOP naujienos

F-1.lt pulsas