„Rich Energy“ logotipai liks ant „Haas“ bolidų

„Rich Energy“ logotipai liks ant „Haas“ bolidų
logo 2019 Liepos 11 d. 19:36, Haas

Haas“ vadovas Guntheris Steineris teigė, kad komanda šį savaitgalį neatsisakys „Rich Energy“ reklamos, tad energetinių gėrimų gamintojo logotipai toliau bus matomi ant ekipos bolidų.

JAV komanda metų pradžioje pasirašė rėmimo sutartį su mažai žinomu energetinių gėrimų gamintoju. Tiesa, gamintojas pagarsėjo ne dėl savo gėrimų, o skambių pareiškimų socialiniuose tinkluose.

Vakar socialiniuose tinkluose pasirodė pareiškimas, kuriame buvo teigiama, kad dėl „prastų rezultatų“ gamintojas nutraukia rėmimo sutartį su komanda. Tiesa, šiandien „Rich Energy“ akcininkai išreiškė viltį išsaugoti partnerystę su „Haas“.

Pastarosios vadovas Guntheris Steineris teigė nenorintis kalbėti apie situaciją su rėmėju, bet neslėpė, kad vakarykštis pareiškimas jį nustebino.

„Norėčiau jums papasakoti daugiau ir tikiuosi, kad jūs tai gerbsite. Nenoriu nieko pastatyti į nepatogią padėtį. Bet kol kas nieko negaliu komentuoti“, - sakė G. Steineris.

„Jų logotipai šį savaitgalį bus ant mūsų bolidų. Kaip bus toliau, turėsime išsiaiškinti. Komercinė sutartis neleidžia man apie tai kalbėti, tad nenorėčiau toliau diskutuoti šia tema.“


Komentarai (0)
×

F-1.lt pulsas