Rusas R. Shwartzmanas pasirinko Izraelio licenciją

Rusas R. Shwartzmanas pasirinko Izraelio licenciją
logo 2022 Balandžio 23 d. 15:22, Ferrari

Ferrari“ atsarginis lenktynininkas ir pilotas bandytojas Robertas Shwartzmanas pasirinko Izraelio licenciją, kad galėtų dalyvauti F-1 važiavimuose.

Vasario mėnesį „Ferrari“ paskelbė, kad rusas šiemet dalyvaus laisvosiose treniruotėse, kurių metu išbandys jų automobilį. Tačiau mėnesio gale Rusija pradėjo karinius veiksmus Ukrainoje, o FIA, reaguodama į tai, ėmėsi veiksmų prieš Rusijos ir Baltarusijos sportininkus.

Federacija ne tik nustatė, kad minėtų šalių lenktynininkai turi dalyvauti kaip neutralÅ«s, bet ir pareikalavo, kad jie pasirašytų specialų įsipareigojimą, kuriame sutinka, kad jie neteks teisės dalyvauti varžybose, jei išreikš paramą Rusijos veiksmams Ukrainoje.

Federacijos veiksmai turėjo tiesioginių pasekmių FIA serijose dalyvaujantiems Rusijos sportininkams. F-1 „Haas“ komanda nutraukė sutartį su Nikita Mazepinu. O „Formulės-3“ lenktynininkas Alexanderas Smolyaras, kuris anksčiau varžėsi su Rusijos licencija, nusprendė toliau dalyvauti čempionate kaip neutralus sportininkas.

Praėjusiais metais R. Shwartzmanas varžėsi F-2 čempionate su Rusijos licencija. Tačiau „Ferrari“ komandos vadovas Mattia Binotto patvirtino, kad ateityje, jei jis dalyvaus važiavimuose, tai darys su Izraelio licencija.

„Robertas yra gimęs Izraelyje, taigi jis turi ir Izraelio pasą. Kalbant apie licencijas, jis toliau nenaudos Rusijos licencijos“, - sakė M. Binotto.

„Taip, jis buvo pasirašÄ™s rėmimo sutartis su Rusijos kompanijomis, bet jas nutraukė. Jis vis dar yra mÅ«sų pilotas bandytojas ir liks šioje rolėje. O jei ateityje pasitaikys galimybių, mes greičiausiai jam leisime išbandyti mÅ«sų bolidą.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061