Rusijos GP: penktadienio treniruotės Nr.1

logo 2016 Balandžio 29 d. 11:42, Daimler
Pirmojoje Rusijos GP treniruotėje greičiausias buvo čempionato lyderis Nico Rosbergas, kuris vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 38.127 sek.

Antroje vietoje liko antrasis „Mercedes“ komandos pilotas Lewisas Hamiltonas, kuris nuo N. Rosbergo atsiliko 0.722 sek. Toliau išsirikiavo „Ferrari“ pilotai Sebastianas Vettelis bei Kimi Raikkonenas, kurie skirtingai nuo kolegų iš „Mercedes“ nenaudojo super minkštų padangų.
[gallery id=1187 rand=rand]
Lenktynininkai slidžioje Sochi trasoje dažnai klydo ir išvažiuodavo už trasos ribų ar joje apsisukdavo. Tokias klaidas darė ir patyrę L. Hamiltonas bei S. Vettelis, o pastarasis trasoje apsisuko net du kartus.
„Red Bull“ Sočyje išbandė savo sukurtą kokpito apsaugos koncepciją, kurią vadina „aerodinaminiu skydu“. Danielis Ricciardo įveikė vieną trasos ratą su ant bolido sumontuotu „aerodinaminiu skydu“.
Penktadienio treniruotėje nepasirodė Kevinas Magnussenas bei Nico Hulkenbergas atitinkamai užleidę savo vietas „Renault“ ir „Force India“ boliduose Sergėjui Sirotkinui bei Alfonso Celiui.