S. Bourdais: STR4 neatitinka mano stiliaus (32)

S. Bourdais: STR4 neatitinka mano stiliaus
logo 2009 Balandžio 21 d. 18:51, Getty Images
„Toro Rosso“ lenktynininkas Sebastienas Bourdais teigia, kad ekipos bolidas neatitinka jo pilotavimo stiliui. Anot prancūzo, daugiausiai laiko jis praranda išvažiuojant iš posūkių.
S. Bourdais vos ne paskutinėmis dienomis užsitikrino vietą komandoje, nurungdamas japoną Takumą Sato, tačiau po trijų pirmųjų sezono etapų jo naujasis komandos kolega Sebastienas Buemi kol kas rodo geresnius rezultatus.
Keturiskart „Champ Car“ čempionas teigia, kad turi problemų „susišnekant“ su bolidu.
„Jei pažiūrėtume į statistiką, šie metai turi būti prastesni, nes viską apsunkina padangos“, - teigė Sebastienas.
„Sunkiau, nes priekyje yra 20% mažiau sukibimo. Tai pakankamai sudėtinga. Negaliu to slėpti. Tai yra kaip tik priešingai ko reikia man. Tai yra mano silpnybė ir žinau bei pripažįstu tai.“
„Bet tai nereiškia, kad negaliu šiais automobiliais važiuoti greitai. Tiesiog turiu mažiau galimybių situacijos pakeitimui. Malaizijoje buvau labiau patenkintas, o automobilio potencialas tikrai pagerėjo.“
„Galite matyti kur yra „Red Bull“, o kur – mes, ir patekti į Q3 (trečią kvalifikacijos dalį – red. past.) yra didelis žingsnis. Kas liečia mane, esu pakankamai patenkintas automobiliu, bet buvo du posūkiai kur prarasdavau greitį. Bet rezultatas yra geras, viskas vyksta pagal planą.“
Prancūzas taip pat tikisi, kad „Toro Rosso“ bolidas jau Barselonoje bus greitesnis, nes jame bus panaudoti „Red Bull“ sprendimai.
„Mums tai vyks dviem etapais“, - aiškino situaciją Sebastienas.
„Barselonoje gausime tai, ką dabar turi „Red Bull“, o tai yra labai reikšminga, nes pakeitimai yra stambūs. Į tai ir orientuojamės matydami kas vyksta ir tikiuosi iki to laiko dar ne visi naudos dvigubus difuzorius, tad atrodysime pakankamai gerai.“

Komentarai (32)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
SF
| 04/23 02:50 Atsakyti
..ir dar,is musu visu gincu,piktumu ir isvedziojimu,persasi isvada,kad visi pilotai vidutiniokai,bet laimi tas,kas turi geresny ir nelegalu bolida...klausimas tik vienas,kam gi mes tada stebim formule 1?
SF
| 04/23 02:46 Atsakyti
Nuno,esi tikras,kad nebuves ir nezinau apie ka kalba sukasi? Tavo ziniai dirbu aplinkoje,kur aplink tik ir girdziu Nascar lenktynininku pavardes,bei yspudzius,kas tiesa sakant jau baigia nusibosti.Taip,kad nemanyk,kad tik tu vienas viska puikiai ismanai apie Nascar.O,kad JPM tik vidutiniokas,tai tikra tiesa,nesupyk,kad taip nuzeminau tavo dievaity,bet nesapnuodamas paziurek realybei i akis ir tik tada pasiulyk kitiems pasapnuoti.
gebuzas
| 04/22 18:06 Atsakyti
blogam sokejaui ir kiausiai maiso..
Gudas
| 04/22 15:56 Atsakyti
gaila kad neprasimušė jis f-1 :/
MysterEdwa
| 04/22 13:52 Atsakyti
Na bourde tikrai geriau varo negu ferrari :(
bet ka padrisi dabar viska valdo batonas su veteliu :D
F-algis-1
| 04/22 10:57 Atsakyti
as is jo lb daug tikejausi.. bet.. ziauru, kaip pilotas gali nuvilti. Net naujokas Buerni ji deda kaip turi but.
jordan best
| 04/22 10:44 Atsakyti
Reikia keisti tarpine vienu zodziu :DDD
Nuno
| 04/22 10:33 Atsakyti
SF> buvai nascar lenktynese ir puikiai zinai, i ka ten kreipiamas demesys, o i ka - ne? sekmes toliau sapnuojant
Vidocq
| 04/22 08:46 Atsakyti
SF mažu gal ir vidutiniokas, kas ten žino, bet su charakteriu. Dabar į pilotus pažiūrėk. Pūkuoti, rausvučiai, seilėjasi atsiprašinėdami. Tėvelikai į gonkes už rankyčių atveda. Blogiausia, kai vienas vidutiniokas, dabar jau, aišku, su taisyklių neatitinkančiu bolidu, 5 kartus čempionu tapo.
SF
| 04/22 05:34 Atsakyti
Vidocq,sveikas sugryzes :) JPM Nascar series delfinus lupa:),nelabai kas kreipia i jy ten demesy. Vidutiniokas ,kaip sakoma.
×

TOP naujienos