S. Bourdais: „Toro Rosso“ pažeidė sutartį (16)

S. Bourdais: „Toro Rosso“ pažeidė sutartį
logo 2009 Liepos 16 d. 21:40, Getty Images
Toro Rosso“ komandos išmestas Sebastienas Bourdais paskelbė, kad taip pasielgusi ekipa pažeidė sutartimi prisiimtus įsipareigojimus ir neatmetė teisinės kovos prieš buvusį darbdavį galimybės.
„Esu labai nusivylęs ir šokiruotas dėl „Scuderia Toro Rosso“ sprendimo neleisti man lenktyniauti komandoje iki šio sezono pabaigos“, - pareiškė prancūzas.
„Laikau tokį „Scuderia Toro Rosso“ elgesį sutartinių įsipareigojimų man nesilaikymu, taip pat tikiu, jog nepadariau nieko, kas teisiškai leistų komandai nutraukti sutartį“, - teigė sportininkas.
„Manau, kad komandos sprendimas akivaizdžiai pažeidžia „Scuderia Toro Rosso“ sutartimi prisiimtus įsipareigojimus. Liepiau savo teisininkams išnagrinėti situaciją, įskaitant galimybes imtis teisinių veiksmų“, - pažymėjo jis.
S. Bourdais neslėpė apmaudo, kad buvo atleistas prieš Vengrijos GP lenktynes, į kurias „Toro Rosso“ komanda planuoja atsivežti gerokai patobulintą bolidą, kuriame bus įdiegta didžioji dalis „Red Bull“ ekipos pastaruoju metu naudotų naujovių.
„Komandos sprendimas kelia dar didesnį susierzinimą dėl to, kad jis buvo priimtas prieš pat Vengrijos GP, kur ekipa pradės naudoti naują pajėgumą ženkliai padidinsiantį lenktynių komplektą, kuris turėtų išspręsti pastarojo meto sunkumus“, - teigė pilotas.
„Esu tikras, kad turėjęs galimybę išmėginti naująjį komplektą, būčiau turėjęs galimybę pasiekti tinkamų rezultatų“, - sakė jis.
Pabaigai, keturiskart „Champ Cars“ čempionas S. Bourdais užtikrino savo gerbėjus neatsisakantis planų siekti tolimesnės karjeros „Formulės-1“ lenktynėse.

Komentarai (16)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Misiulis
| 07/17 22:39 Atsakyti
Nemegau as SB, bet visgi jam skaudus smugis. Jis gi ne koks vaikis, o net 4 kart champcar ar ko ten cempionas. Krenta labai jo lygis ir ivaizdis, kai jis tiesiog yra isspiramas ir komandos sezono vidury. Nedaug ka ismeta taip kaip ji ismete.
Grengas
| 07/17 11:08 Atsakyti
Nu Jūs nors ką, bet man šitas pilotas kažkodėl pradeda vis labiau patikti. Labai tikiuosi, kad jo karjera f1 dar prasitęs. Nors sutinku, kad kol kas jo kritikai turi pagrindo jį kritikuoti.
ramonas
| 07/17 10:54 Atsakyti
čia ir vienodi bolidai tarp komandos draugų. Pradžioj galvojau jam paprasčiausiai nesiseka, nu bet negali nesisekt antrą sezoną iš eilės :)
P.S. sorry gal čia nelabai suprantu šito puslapio komentavimo kultūros, bet ar man atrodo ar čia žmonės linkę priimti viską asmeniškai?
moderator La Form
| 07/17 10:16 Atsakyti
Xtremez>>> Amerikoje visi bolidai buvo vienodi, tad viskas priklause nuo piloto.
Xtremez
| 07/17 09:38 Atsakyti
LeMane Bourde nieko neparode, jis buvo komandos dalis.Amerikoje sededamas geriausiame auto, gali laimeti ne karta.Taip ir buvo.Bet F1 yra biski kitaip, cia visi susirenka geriausi ir tada prasideda ultra spaudimas.Kai kas jo neatlaiko.
maserati
| 07/17 08:49 Atsakyti
gaila zmogaus del to, kad pries pat bolido atnjaujinimus ismete is komandos...
moderator La Form
| 07/16 23:47 Atsakyti
gebuzas>>> vietoj to, kad komentuotum naujiena, "varai" ant kito. Tokiu atveju esi ne ka geresnis nei tas garuojantis s...
ramonas>>> tavo padarytu klaidu kiekis parodo tavo lygi.
Nuno
| 07/16 23:43 Atsakyti
ramonas> toks komentaras parodo tavo lygi. amerikoje ir lemane, kur bourdais rodo puikius rezultatus, vaziuoja vieni idiotai - tik f1 top komandose sedi arijai
ramonas
| 07/16 23:32 Atsakyti
vetelis pernai parodė rezultatą, buemi, kad ir vienu tašku, bet irgi rodo rezultatą. Kaip iš 4 kart čempiono tikėjaus daugiau, turbūt tai tik parodo USA ir čampcar lygį.
Xtremez
| 07/16 23:01 Atsakyti
sppedy> kolkas problemos yra pas tave.Nepermesk to ant kitu.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas