S. Domenicali: F-1 dabar nereikia naujų komandų

S. Domenicali: F-1 dabar nereikia naujų komandų
logo 2022 Rugsėjo 21 d. 20:57, Pirelli

F-1 vadovas Stefano Domenicali teigia, kad čempionatui dabar nereikia naujų komandų.

Jau kurį laiką „Formulėje-1“ varžosi 10 ekipų. Tiesa, vis pasirodo pranešimų iš asmenų, kurie norėtų įžengti į čempionatą su savo komandomis.

Kai kurie atkreipia dėmesį, kad čempionate atsiradus daugiau komandų, būtų ir daugiau vietų talentingiems sportininkams. Tačiau S. Domenicali nenori, kad rikiuotėje būtų „per daug žmonių“, todėl naujų komandų čempionatui kol kas nereikia.

„Kaip visada, reikia tinkamo balanso. Reikia įvertinti viską, kas yra ant stalo. Turėti daugiau lenktynininkų... galų gale visada yra tam tikra riba“, - sakė S. Domenicali.

„Priėmus vieną ar dvi komandas, atsirastų daugiau vietų lenktynininkams. Tačiau mums taip pat reikia turėti tam tikras ribas. Manau, kad šiuo atžvilgiu reikia įvertinti komandos tvarumą, įsivertinti situaciją, kad nebūtų per daug žmonių. Tad kalbant apie prioritetus, šiandien „Formulei-1“ nereikia naujų komandų.“

Nuo 2026 m. čempionate dalyvaus „Audi“, kaip variklių gamintoja. Teigiama, kad ji neturės savo atskiros komandos. Kalbama, kad vokiečiai įsigis 75 proc. „Sauber“ akcijų.

Įžengti į čempionatą norą yra išreiškęs Michaelas Andretti, tačiau toli gražu ne visi nori matyti jo komandą rikiuotėje.

„Dabar „Formulė-1“ yra labai konkurencinga. Nauja komanda turi būti labai stipri finansiškai, kompetentinga. Kad sistema būtų stabili, šiandien tai yra vienas iš svarbiausių dalykų.“

„Matote, kaip šiandien sunku rasti žmonių, kurie iš tiesų būtų geriausi įvairiose srityse. Manau, kad dabar yra laikas, kai turime investuoti į ateitį, tačiau turime išlaikyti balansą. Taigi, nesakau, kad ateityje nepriimsime naujų komandų, bet turime tai daryti atsargiai, žingsnis po žingsnio.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778