S. Domenicali: „Ferrari“ yra konkurencingi (4)

S. Domenicali: „Ferrari“ yra konkurencingi
logo 2010 Kovo 02 d. 21:46, Ferrari
Artėjant „Formulės-1“ čempionato pradžiai, „Ferrari“ komandos vadovas Stefano Domenicali pasidžiaugė ženkliai pagerėjusia ekipos forma ir konstatavo, kad ekipa sugrįžo į lyderių tarpą.
„Manau, kad parodėme, jog galime būti konkurencingi ir priklausome geriausiųjų grupei gryno greičio prasme, įskaitant ir ilgus važiavimus“, - pareiškė italas.
„Tai svarbus rezultatas, atsižvelgiant į tai, kaip tik prieš kiek daugiau nei keturis mėnesius Abu Dabyje baigėme praėjusį sezoną. Pastaruosius mėnesius daug dirbome. Dabar turime tęsti F10 tobulinimą, nes tai šį sezoną bus svarbiausia“, - sakė jis.
S. Domenicali teigimu, dėl pergalės šių metų „Formulės-1“ čempionate gali kovoti ne tik keturios favoritėmis laikomos komandos – „Ferrari“, „McLaren“, „Mercedes“ ir „Red Bull“ – bet ir kai kurios kitos ekipos.
„Nesu įpratęs prognozuoti, tačiau akivaizdu, kad šis čempionatas bus labai lygus, ne toks kaip pernykštis“, - pažymėjo italų komandos vadovas.
„Prieš bandymus manėme, kad dėl titulo kovos keturios komandos. Tačiau pamatėme, kad gali būti ir daugiau. Be to, vis dar yra neišspręstų klausimų, pavyzdžiui, padangų veikimas esant aukštai temperatūrai ir lenktynių taktikos valdymas. Ir tai tik keli nežinomieji iš daugelio“, - dėstė specialistas.
„Esant tokiems mažiems pajėgumo skirtumams, mažiausia klaida gali sutrukdyti patekti į trečiąją kvalifikacijos dalį, kas reiškia, kad niekada negalime atsipalaiduoti: tiek komanda, tiek lenktynininkai, tiek bolidas. Suprantame, kad kovojame prieš labai stiprias komandas iš labai neįprasto praėjusių metų sezono, sunkiai dirbusias visą žiemą ir norinčias laimėti. Esame pasiruošę mūsų laukiančiam iššūkiui“, - pridūrė jis.

Komentarai (4)
antiquas007
| 03/03 22:54 Atsakyti
Tarzanas
| 03/03 22:31 Atsakyti
Su tais Ferariais tai tikrai kažkokia makalynė :D Vienas pilotas sako, kad bolidas nuostabus, kitas pilotas sako, kad su tokiu bolidu pergalių pirmuose etapuose sunku tikėtis... o komandos vadovas sako, kad bolidas konkurencingas... jie kada nors apsispręs ar ne koks tas bolidas iš tikro yra???
kipshas999
| 03/03 09:41 Atsakyti
sekmes jiems ir Masai,gal siemet rodys kiek geresnius rezultatus.
svayux
| 03/02 21:52 Atsakyti
del konkurencingumo bus idomu, syki gali but 1-as, kita kart - ziurek busi 14 :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas