S. Domenicali: neparduodu F-1 sielos (1)

S. Domenicali: neparduodu F-1 sielos
logo Rugpjūčio 18 d. 17:41, Pirelli

F-1 vadovas Stefano Domenicali nesutinka, kad lenktynės rengiamos tik tose šalyse, kurios pasiÅ«lo daugiausiai pinigų.

Kitų metų tvarkaraštį gali sudaryti beveik dvigubai daugiau etapų nei prieš kelis dešimtmečius. Šiame amžiuje F-1 išsiplėtė jai svarbiose rinkose - JAV, Vidurio rytuose ir Azijoje. To kaina - vis mažėja etapų Europoje. O kitais metais tvarkaraštyje gali nelikti lenktynių Monake, PrancÅ«zijoje ir Belgijoje.

S. Domenicali neigia, kad F-1 lenktynėms renkasi tas šalis, kurios pasiÅ«lo didžiausią pinigų sumą.

„Pinigai yra svarbÅ«s visur, mums taip pat. Bet mes nežiÅ«rime į viską taip paprastai. Mums turi tikti visas paketas. Jei žiÅ«rėtume tik į banko sąskaitą, tvarkaraštis tikrai atrodytų kitaip“, - duodamas interviu „Sport Bild“ sakė S. Domenicali.

„Neparduodu F-1 sielos. Tai normalus pokytis. Mes tiesiog labiau atsiveriame pasauliui.“

F-1 buvo daug kritikuojama už tai, jog nusprendė surengti lenktynes šalyse, kuriose dažnai kalbama apie žmogaus teisių pažeidimus, tokiose kaip Kataras ar Saudo Arabija.

Daugėjant etapų kitose valstybėse, jų mažėja Europoje. Iš tvarkarašÄio gali išnykti PrancÅ«zija ir Belgija. O Vokietijoje lenktynės neorganizuojamos jau kurį laiką ir nepanašu, kad F-1 ten artimiausiu metu sugrįš.

„Jei pats nepaskambinu, iš Vokietijos matau ir girdžiu labai mažai. Jie daug, daug kalba, bet galų gale reikia faktų. Man tai yra kažkokia mistika. Kaip šiais laikais negalima sukurti verslo aplink „Grand Prix“ lenktynes.“Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Q
IP: 1ca4ba0 | 08/18 23:34 Atsakyti
Money rulezz.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas