S. Domenicali žada darbą S. Vetteliui

S. Domenicali žada darbą S. Vetteliui
logo Rugpjūčio 04 d. 13:58, Aston Martin F1

Praėjusią savaitę Sebastianas Vettelis pranešė, kad baigia karjerą „Formulėje-1“. Ji rašė, kad mato galimybę užsiimti kitais jį dominančiais dalykais nei lenktyninio automobilio pilotavimas.

Komentuodamas šį vokiečio sprendimą, „Formulės-1“ prezidentas Stefano Domenicali pareiškė, kad su malonumu pasiūlytų darbą keturiskart pasaulio čempionui.

„Jei jis yra susidomėjęs tuo, kad norėtų surasti savo vietą mūsų sistemoje, aš, žinoma, apsidžiaugčiau jį čia matydamas, - kalbėjo S. Domenicali. - Bet, kiek suprantu, pirmiausia, ką jis norės padaryti pasibaigus sezonui, tai praleisti laiką su savo šeima“.

Domenicali užsiminė, kad Vettelis yra garsus savo ekologinėmis iniciatyvomis, todėl galima daryti išvadą, kad „Formulėje-1“ jis galėtų dirbti su aplinkos apsaugos kryptimis.

Tačiau „Bild“ žurnalistai Domenicali paklausė, ką jis galvoja apie visai šviežią faktą, kai Vettelis vairavo istorinį lenktyninį „Aston Martin“ automobilį, kuris toli gražu nesiejamas su ekologija.

„Yra didelis skirtumas tarp kelių ratų su dūmijančia sportine mašina ir viso F-1 sezono su 20-čia lenktyninių bolidų, - aiškino S. Domenicali. - Mes neatsiliekame nuo naujų technologijų, o lenkiame jas. Ir esu tvirtai įsitikinęs, kad dar mano amžiuje „Formulė-1“ pereis prie degalų, gaunamų iš atsinaujinančių šaltinių“.

Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2022 sezono taškai: 16
Komanda: Aston Martin Amžius: 35 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos