S. Loebas neatsisako vilčių lenktyniauti „Formulėje-1“ (21)

S. Loebas neatsisako vilčių lenktyniauti „Formulėje-1“
logo 2009 Rugpjūčio 25 d. 21:33, Red Bull
Pasaulio ralio čempionatą (WRC) jau penkis kartus laimėjęs Sebastienas Loebas neatsisako vilčių išmėginti jėgas ir „Formulės-1“ lenktynėse. Prancūzas kitais metais gali startuoti US F1 ekipos gretose.
Duodamas interviu „L'Equipe“, prancūzas atskleidė, kad jo atstovas kreipėsi į kitais metais „Formulės-1“ čempionate ketinančią debiutuoti ekipą. Lenktynininkas tvirtina, kad norėtų dalyvauti tose lenktynėse, kurios nesikirstų su WRC tvarkaraščiu.
Anksčiau buvo kalbama, kad S. Loebas „Formulėje-1“ gali debiutuoti jau šiemet ir startuoti paskutinėse sezono lenktynėse Abu Dabyje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, vairuodamas „Toro Rosso“ ekipos bolidą. Vis dėlto, pastaruoju metu tokios šnekos aprimo.
„Po Abu Dabio istorijos „Toro Rosso“ paklausė, ar mane tikrai domina „Formulė-1“, - žurnalistams sakė S. Loebas.
„Aš norėjau sužinoti, ar būčiau kam nors įdomus, buvo tiesiog smalsu. Mano pažįstamas susisiekė su nauja komanda (US F1 – red. past.). Nežinau, ką jis pasakė“, - kalbėjo prancūzas.
„Man patinka vairuoti WRC automobilį ir aš ketinu pratęsti sutartį su „Citroen“. Vis dėlto, jei atsirastų galimybę dalyvauti viename ar daugiau 2010-ųjų etapų, kai nesikerta „Formulės-1“ ir ralio tvarkaraščiai, tuomet kodėl gi ne?“, - teigė lenktynininkas.
„Vietoje to, kad nuolat savęs klausinėčiau, ką galėčiau pasiekti „Formulėje-1“, aš tiesiog išmėginčiau savo jėgas. Tuomet bent jau viskas būtų aišku“, - pridūrė jis.
35 m. amžiaus S. Loebas praėjusią žiemą išbandė „Red Bull“ „Formulės-1“ bolidą ir pasiekė puikių rezultatų – prancūzas liko aštuntas tarp septyniolikos bandymuose lapkričio 17 d. dalyvavusių pilotų

Komentarai (21)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
AudRuikis
| 08/27 12:04 Atsakyti
to gintas_stulgis >> 1. Taip, tu teisus del masinu, bet tu pateikei viena pavyzdi, o as tau atsakiau kitu :) Kartoju - nesakau, kad Loebas laimetu, bet tikiu, kad tikrai nesliauztu kaip Badoeras 2. Zinoma, kad pastoviai vaziuojantis turetu pranasuma. Bet pranasumas nera stabilus dalykas - labai greitai tobulejantis naujokas (nekalbant apie naujoka su TOKIA lenktyniu patirtimi) ta pranasuma gali greitai likviduoti. O del Raikio griovio - taip, eilini karta galima isitikinti, kad WRC yra zymiai maziau atlaidus klaidoms, nei F1. Massa F1 lenktynese sugeba ir 5 suktukus padaryti, bet vistiek finisuoja :))) WRC tokios prabangos neleidzia :)
gintas_stulgis
| 08/27 11:27 Atsakyti
PS. Raikis važiavo ne paskutinis, kol neįvažiavo į griovį
gintas_stulgis
| 08/27 11:26 Atsakyti
AudRuikis >>> 1.Kada laimėjo Surtees (prieš 40 metų F1 mašinos buvo panašios į gamyklines pvz. Ferrari specialiai F1 neruošė bet varžybose dalyvavo) >> 2. Gal ir nebūtų paskutinis, bet pastoviai važiuojantis nuo čempionato pradžios pilotaS SU tuo pačiu bolidu turėtu pranašuma
AudRuikis
| 08/27 11:02 Atsakyti
to gintas_stulgis >> 1. Taip, daugumai reikia. Bet cia ne koks piemuo, o Loebas, kuris keturracius prietaisus pazista skersai isilgai. Beje, apie kokius rezultatus kalbam? As nesakau, kad jis imtu cempionata; bet garantuoju, kad gale tikrai nesitrintu 2. Tai kas, kad nebuvo? Uztat buvo vienas toks, kuris laimejo ir mocu pasaulio cempa, ir F1 (Surtees'as) 3. Kartoju - cia Loebas, o ne koks nors grybas, kuris vadinasi "bandytoju" (a la Badoeras). Ir apskritai, jei Raikis ar Rossi, isede i WRC masina, sugeba padoriai vaziuoti, tai kodel to F1 nesugebetu Loebas?
augustonas
| 08/26 17:44 Atsakyti
Įdomu butų pažiurėti į raitelį, kuris joja ant dviejų arklių.Man , atrodo, kad jis persisotino raliu, apsvaigo nuo savo pergalių. Gal ir tikrai jam dabar save išbandyti F-1, kaip tuo tarpu Kimis bando atvirkščiai. Įdomus mainai gaunasi.
*fisco*
| 08/26 14:14 Atsakyti
laibai lengvabudiskai nuskambejo.
gintas_stulgis
| 08/26 12:56 Atsakyti
AudRuikis >> 1.norint pasiekti rezultatų reikia laiko įsivažiuoti >>>2.Dar nebuvo nė vieno !!! kuris būtų laimėjęs čempiono titulus rlije + F1 >>>3, Net pilotas bandytojas nesugeba tinkamai važiuoti (Loebo noras važiuoti priešokiais - 2 arba 3 etapai per metus skamba gana naiviai ir juokingai)
lqazsl
| 08/26 11:07 Atsakyti
Faktas tas, kad F-1 nėra toks sudėtingas, kaip WRC, kur gali ant kiekvieno vingio pasimaut, o F-1, tik tiesiosios gale pristabdai ir boksuose svarbu greicio neviršyt :)
AudRuikis
| 08/26 10:25 Atsakyti
Sunku net skaityti, chebra, kaip dalis jusu Loeba nuraso. Vienas kieciausiu pasaulio lenktyninku, o jus cia isivaizduojat, kad jis rikiuotes gale sedetu. Laikas truputi suaugti ir isikirsti, kad geru pilotu yra ne tik F1!
Willy
| 08/26 07:25 Atsakyti
vien pats jo atejimo tegul ir vienam etapui faktas i kokia nors remeju negraibstoma Toro Rosso komanda siai komandai uztikrintu daugiau demesio ir pajamu,nei kokio kito piloto berniuko visu metu bergzdzias sedejimas kokpite rikiuotes uodegoje
×

TOP naujienos