S. Marchionne: negalima eiti prieš „Formulės-1“ esmę (9)

S. Marchionne: negalima eiti prieš „Formulės-1“ esmę
logo 2017 Gruodžio 06 d. 06:50, Ferrari

„Ferrari“ prezidentas Sergio Marchionne yra pasirengęs palaikyti „Liberty Media“ idėją išplėsti „Formulės-1“ dalyvavimą amerikiečių rinkoje, tačiau mano, kad pasaulio čempionatas neturi prarasti savo istorinio paveldo.

„Manau, kad galima pripažinti, kad mes su Chase Carey‘umi mes prisilaikome bendros nuomonės: „Formulė-1“ turi būti plačiau pristatyta Jungtinėse Valstijose, - pareiškė Marchionne. – Manau, jei viską padarysime teisingai, galima pasiekti, kad mūsų sportas bus reikšmingas amerikietiškoje terpėje. Ir jei mums tai pavyks, tai „Formulė-1“ dėl to tik laimės.

Bet reikia kai ką esminio atsiminti. Veikti reikia atsargiai ir norint patikti amerikiečių publikai negalima eiti prieš „Formulės-1“ esmę, kuri turi labai kilmingas ištakas“.

Iš dalies Marchionne pripažino, kad šou, kurią „Liberty Media“ surengė prieš JAV GP etapo startą, jam buvo neskoningas ir tai neatitinka F-1 įvaizdžio: „Aš manau, kad mes turime jį išsaugoti, nors ir kažkiek modernizuoti taip, kaip atrodo amerikiečiams. Tai labai sudėtingas momentas, dėl kurio mums kartu su Chase Carey‘umi dar teks išsiaiškinti. Galima pasakyti, kad čia labai plona riba, kurios nevalia peržengti...

Šou, kuris praūžė Ostine ir tai, kaip jis buvo organizuotas, neatitinka to, kokia turėtų būti „Formulė-1“, Nemanau, kad tai buvo sėkmingas sumanymas, bet taip būna, jei tenka veikti bandymų ir klaidų metodu.

Manau, kad daugelis europiečių buvo nustebę pamatę, kas ten įvyko. Mes turime surasti kompromisą, kažkokį sprendimą, kuris pritrauktų publiką abejose Atlanto vandenyno pusėse“.


Komentarai (9)
Donatas Darg
| 12/07 01:34 Atsakyti
o man labai patiko.Kazkas naujo
skeptikas
| 12/06 17:18 Atsakyti
Nieko baisaus aš čia nematau. Na, amerikiečiai taip pristatė, tegu kita šalis kitokį pristatymą sugalvoja. Brazilai su kokia tango mokykla, meksikėnai su sombrero, japonai dar kaip nors. Ir ką? Jei jų vietinei publikai priimtina ir atraktyvu, tai welcome! Visai nemanau, kad nuo to F-1 įmižis susilpnėtų...Bent jau kiek vienas driveris gavo nesvietišką kiekį dėmesio iš visų žiūrovų. Bent žiūrovai galėjo įsidėmėti kiekvieną.
VodafoneMC
| 12/06 12:53 Atsakyti
https://www.youtube.com/watch?v=2YRyO_OayRg
Marchionne kalbėjo apie šitą šou. Tiesą sakant kokybė jo tai tikrai tragiška buvo. Ir bendrai prieš kiekvienas lenktynes tokių pristatymų nelabai reik daryt, nebent žiūrovams. Bet atsibostų po 4 etapo
jmrb
| 12/06 11:57 Atsakyti
Tadas Ingelevicius
12/06 09:17

ir man idomu pasidare

Spėju, kad čia čia kalba eina apie:

Formula 1 has made an unprecedented change to the qualifying timetable for the United States Grand Prix due to a Justin Timberlake concert.

Teams have been left frustrated after the Saturday schedule for the Austin event was changed to encourage more people to stay at the venue for the evening's concert.

O žodis "šou" straipsnyje pavartotas tiesiog kaip tiesioginis vertinys, o ne kaip atitinkamas žodis lietuvių kalboje.
mercedesss
| 12/06 11:39 Atsakyti
...'proteguoti Ferrari..
mercedesss
| 12/06 11:38 Atsakyti
Esmė proteguotu Ferreri, oficialiai, nors finansiškai :)
Tadas Ingelevicius
| 12/06 09:17 Atsakyti
Faktas
12/06 07:36

O koks ten buvo šou?

ir man idomu pasidare
Faktas
| 12/06 07:36 Atsakyti
O koks ten buvo šou?
deivec
| 12/06 07:34 Atsakyti
nu tai jau zinom gi, zinom - Ferrrari F1 esme...net logo padare raudona....
viska mes seniai zinom
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas