S. Perezas: aš niekada neturėjau geros mašinos (8)

S. Perezas: aš niekada neturėjau geros mašinos
logo 2019 Rugpjūčio 25 d. 12:43, Racing Point

Sergio Perezo sąskaitoje per nepilnus devynis sezonus „Formulėje-1“ – aštuoni podiumai, o tai nėra itin įspūdingas pasiekimas, bet žiūrint su kuo lyginti. Nico Hulkenbergas, buvęs Sergio komandos draugas „Force India“ ekipoje, lenktyniaujantis pasaulio čempionate maždaug tiek pat, pirmajame trejetuke nefinišavo nė karto, nors taip pat yra laikomas neblogu pilotu.

Esmė tame, jog Perezas niekada neturėjo tokios mašinos, kuri leistų reguliariai kovoti dėl aukštų rezultatų. Kai jo paklausė, ar per visus tuos metus jis turėjo tokią mašiną, kuri pilnai jį patenkintų, 29 metų meksikietis atsakė: „Tokios aš niekada neturėjau. Nors „Sauber“ C31 2012 metais buvo pakankamai gera lenktynių sąlygomis. Manau, kad keliuose to sezono etapuose mums pavyko pasiekti puikių rezultatų.

Bet jei sąžiningai, tai per devynis mano sezonus aš niekada neturėjau mašinos, kuri leistų kovoti dėl vietų ant podiumo. Visuomet norisi turėti pačią geriausią čempionato mašiną, bet gaila, aš tokios neturėjau.

Mano stiprioji pusė – mokėjimas numatyti, kaip vystysis įvykiai lenktynėse ir išnaudoti bet kokią galimybę stengiantis pasirinkti teisingą taktiką. Noriu pasakyti, jog dėl geros taktikos lenktynininkas gali daug ko pasiekti. Atsimenu, keletą kartų man pavyko užlipto ant podiumo todėl, kad aš truputį pakeičiau taktiką ir pats priiminėjau sprendimus, kada surengti sustojimą, o kada to nedaryti – nes visa tai yra labai svarbu.

Manau, kad paskutiniais metais aš parodžiau sugebėjimą pasiekti maksimaliai įmanomų rezultatų, dariau tai stabiliai ir uždirbau nemažai taškų“.

Praėjusiais metais „Force India“ komandoje iš pradžių pasikeitė savininkai, o po to ir pavadinimas – dabar tai „Racing Point“. Priklauso ši komanda konsorciumui, kuriam vadovauja kanadiečių milijardierius Lawrece‘as Strollas ir kurio sūnus Lance‘as nuo šių metų tapo naujuoju Perezo komandos kolega. Kartu ekonominė komandos padėtis gerokai pagerėjo.

„Nauja era tik prasideda,- teigė Sergio. – Visa tai mane labai motyvuoja, noriu, kad šis projektas išties taptų labai sėkmingu. Suprantama, jog visko neįmanoma pasiekti per trumpą laiką. Naujieji savininkai atsirado palyginus vėlai (2018 m. antroje pusėje), todėl pasiruošti naujam sezonui mes turėjome tik apie tris mėnesius. Mes darome viską, kas mūsų jėgoms, kad ekipa kuo greičiau vystytųsi, bet suprantame- tam reikia laiko. Bet aš kartu matau, kad komandos perspektyvos yra geros“.

Naujosios „Racing Point“ bazės statybos turėtų užsibaigti 2021 metais, ji apskaičiuota, jog nuo dabartinių 400 darbuotojų ekipos etatų skaičius padidės iki 600. Po 12 šio sezono etapų „Racing Point“ sąskaitoje yra 31 taškas ir komanda užima aštuntą vietą Konstruktorių įskaitoje, tačiau yra vilčių, kad antroje sezono pusėje rezultatai kiek pagerės.


Komentarai (8)
masterpiece
| 08/25 13:14 Atsakyti
Sitas apskritai turetu dziaugtis, kad ten vaziuoja, nes jei ne remeju pinigai, jau seniai FE vaziuotu.
Klepsidra
| 08/25 14:14 Atsakyti
masterpiece
08/25 13:14

Sitas apskritai turetu dziaugtis, kad ten vaziuoja, nes jei ne remeju pinigai, jau seniai FE vaziuotu.

jo jo, nes jau toks prastas, kad pzdc
Despacito
| 08/25 19:50 Atsakyti
Swaggy
08/25 13:24

Mclarenas tai shit buvo bet 2012 sauberiui tai to harsh.. Žiūrint į tai kad net Kobayashis ant podiumo buvo.

Nereikėtų Kobayashio nuvertinti ;)
deivec
| 08/25 20:51 Atsakyti
8 podiumai neispudingas pasiekimas kai mersai tokie stiprus...nu autoriau...hmmm
Dauguma ne tiek pasigirti negales...
8 podiumai cia yra super...
O galejo kiek pamenu viena karta ir pergale paimti..gaila nervai neislaike
Perez yra stiprus vidutiniokas..tik aisku jo saule po truputi leidziasi...
Bet jeigu palyginsime koki Hulk...Sainz dar irgi nieko neturi...
kautra12
| 08/25 13:18 Atsakyti
Nu nezianu Mclarenas kai jis vaziavo gera masina buvo...
Swaggy
| 08/25 13:24 Atsakyti
Mclarenas tai shit buvo bet 2012 sauberiui tai to harsh.. Žiūrint į tai kad net Kobayashis ant podiumo buvo.
Tech
| 08/25 15:03 Atsakyti
kautra12
08/25 13:18

Nu nezianu Mclarenas kai jis vaziavo gera masina buvo...

Ka reiskia gera? WCC 5 vieta. Aisku nuo Knopkes pasikrove, bet Knope praktiskai visiems kolegoms bent vienam bendram sezone yra uzkroves :D
Accadia
| 08/25 17:28 Atsakyti
Ir neturės... sorry :)
×

TOP naujienos