S. Perezas: bet kuri komanda gali pateikti siurprizų

S. Perezas: bet kuri komanda gali pateikti siurprizų
logo Vasario 20 d. 22:19, Racing Point

Pernai vasarą kanadiečių konsorciumas išpirko „Force India“ komandos aktyvus ir vėliau ją pervadino į „Racing Point“. Dabar daugelis laukia, kad esant solidžiam finansiniam pamatui, ekipos reikalai gerokai pagerės. Barselonoje per bandymus Sergio Perezas buvo paklaustas, ar jau dabar jaučiamas efektas padidėjus investicijoms.

„Ar atsiliepė komandai kiek geresnis finansavimas? Ir taip, ir ne, - atsakė S. Perezas. – Iš vienos pusės, jau Melburne mes turėsime didelį paketą atnaujinimų, o iš kitos – dabar mes turime kur kas mažiau atsarginių detalių, nei ankstesniais metais per bandymus, todėl mes čia turime dirbti atsargiai, vengdami rizikos. Svarbiausia, beje – suprasti bolido balansą ir išsiaiškinti, kaip jį reikėtų gerinti – ties tuo mes ir dirbame šiomis dienomis.

Ar pasikeitė situacija F-1 peletone? Gali būti. Aš laukiu, kad peletono viduryje „Alfa Romeo“, „Renault“ ir „Toro Rosso“ bus labai konkurencingi. Ryškiai lėtų komandų daugiau nebėra, bet kuri gali pateikti siurprizų“.

Perezas taip pat buvo paklaustas, ką jis mano apie Meksikos GP šansus išsaugoti teisę ir toliau rengti „Formulės-1“ lenktynes, nes šalies valdžia nenori jų finansuoti.

„Meksikos GP – fantastiškas etapas mano šaliai ir visai „Formulei-1“,- pareiškė S. Perezas. – Tikiuosi, kad lenktynes pavyks išsaugoti, juk joms atsirasti buvo įdėta be galo daug pastangų, o eilinio tokio šanso gali tekti laukti 30-50 metų. Šaunu, kai šalis pas save priima GP etapą, prarasti Meksikos lenktynes būtų labai skausminga“.

Komentarai (0)


×