S. Perezas: jei ne prasta kvalifikacija Australijoje, dabar pirmaučiau čempionate

S. Perezas: jei ne prasta kvalifikacija Australijoje, dabar pirmaučiau čempionate
logo 2023 Gegužės 03 d. 11:21, Pirelli

Sergio Perezas praėjusį savaitgalį surengė įspūdingą pasirodymą Azerbaidžane, kur laimėjo tiek sprinto, tiek pagrindines lenktynes ir gerokai sumažino atsilikimą nuo čempionato lyderio ir komandos draugo Maxo Verstappeno.

Meksikietis po lenktynių Baku nuo olando atsilieka šešiais taškais, tačiau S. Perezas įsitikinęs, kad jis pirmautų čempionate, jei ne nesėkmingai susiklosčiusi Australijos GP kvalifikacija.

„Namuose turiu tris vaikus, todėl jei netikėčiau, kad galiu tapti čempionu, turbūt, tiesiog baigčiau lenktyniauti. Nuosekliai dirbu šio tikslo link.

Tikiu, kad jei ne prasta kvalifikacija Australijoje, dabar pirmaučiau čempionate. Tai parodo, kad šį sezoną galiu kovoti dėl titulo“, – bendraudamas su „Sky Sports“ kalbėjo S. Perezas.

Meksikietis taip pat atskleidė, kad puikiai sutaria su savo komandos draugu M. Verstappenu.

„Jei atvirai, mūsų santykiai yra labai geri. Nors daug kas tuo netiki, bet esame pakankamai panašūs. Tiek aš, tiek Maxas mėgstame laiką leisti su šeimomis ir atsiribojame nuo komandos reikalų.

Trasoje mes stumiame vienas kitą į priekį ir analizuojame surinktus duomenis. Svarbu, kad pavyktų išvengti didelių klaidų“, – pridėjo S. Perezas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794