S. Perezas mano, kad S. Vettelis po sezono baigs karjerą „Formulėje-1“

S. Perezas mano, kad S. Vettelis po sezono baigs karjerą „Formulėje-1“
logo 2020 Gegužės 13 d. 15:39, Ferrari

Tarp „Formulės-1“ fanų ir ekspertų jau antra diena netyla kalbos apie Sebastiano Vettelio ir „Ferrari“ išsiskyrimą. Antradienį buvo pranešta, kad keturiskart pasaulio čempionas po 2020 metų paliks italų ekipą.

Užsienio žiniasklaidoje jau spėliojama ne tik kas pakeis S. Vettelį „Ferrari“ komandoje, bet kur pakryps ir paties vokiečio karjera. Kol kas daugiausiai spekuliacijų sulaukia gandai, jog S. Vettelis turėtų papildyti „McLaren“ komandą.

Vis tik „Racing Point“ pilotas Sergio Perezas abejoja, kad S. Vettelį išvysime prie kito bolido vairo. Meksikietis spėja, kad keturiskart pasaulio čempionas tiesiog pasitrauks iš „Formulės-1“.

„Galbūt per visą šią situaciją, kurią dabar turime pasaulyje, Vettelis apmastė labai daug galykų, kurie jį privedė prie tokio sprendimo. Dabar daug kas priklauso ir nuo jo paties noro likti „Formulėje-1“. Galbūt jis galėtų prisijungti prie „McLaren“, bet aš tuo labai abejoju.

Tikėtina, kad šis sezonas jam bus paskutinis „Formulėje-1“. Duočiau daugiau šansų, kad Vettelis baigs karjerą, nei atsidurs kažkurioje kitoje komandoje, bet šiuo metu negalime nieko žinoti.

Tai yra mano asmeninė nuomonė. Aš tikrai nežinau, kas šiuo metu dedasi Sebastiano galvoje“, – bendraudamas su „Autosport“ dėstė S. Perezas.

Pagrindiniu kandidatu užimti S. Vettelio vietą „Ferrari“ gretose kol kas įvardijamas „McLaren“ atstovas Carlosas Sainzas, o S. Perezas įsitikinęs, kad ispanas tokio šanso yra nusipelnęs.

„Sainzas praėjusį sezoną su „McLaren“ bolidu pasirodė išties puikiai. Reikia suprasti, kad šiame sporte yra labai svarbu tinkamai pasinaudoti gaunamais šansais.

Carlosas turi nemažai galimybių atsidurti „Ferrari“ gretose ir to nusipelnė. Jis yra tikras profesionalas, puikus pilotas bei nuolat sunkiai dirba“, – pridėjo S. Perezas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos