S. Perezas nepatenkintas lenkimais kvalifikacijoje (2)

S. Perezas nepatenkintas lenkimais kvalifikacijoje
logo Birželio 15 d. 14:40, Red Bull Content Pool / Getty Images

Sergio Perezas laimėjo Azerbaidžano GP startavęs iš šeštos pozicijos. Jo greitis lenktynių metu rodė, kad Checo galėjo pretenduoti į kur kas aukštesnę vietą kvalifikacijoje. Tačiau finalinėje jos dalyje Perezas negalėjo tinkamai pasiruošti greitajam ratui, kadangi jį lenkė varžovai.

Pagal nerašytą taisyklę tarp pilotų lenkimai paruošiamajame rate yra negalimi ir visi turi laikytis užimamų pozicijų trasoje. Bet Baku šios taisyklės mažai kas paisė.

„Mes visi išvažiavome beveik tuo pačiu metu ir vieni žmonės bandė sukurti erdvę prieš save, o kiti pradėjo lenkti kolegas, nesilaikydami džentelmeniško susitarimo, - sakė Perezas. - Tai smarkiai apsunkino situaciją. Aš dėl to nesugebėjau surinkti greito rato į visumą.

Vieni žmonės gerbia tokį susitarimą, bet ne visi“.

Perezas liko nepatenkintas susitarimo nesilaikymo ir pakvietė kitus lenktynininkus aptarti situaciją:

„Chaosas prasideda, kai žmonės pradeda lenkti rato pabaigoje. Mes žinome, kad turime važiuoti savo pozicijose ir išlaikyti tarpus vienas nuo kito. Bet pakliÅ«name į kvailas situacijas ir nuo to visiems bÅ«na tik blogiau. Tai vyksta jau keletas metų.

Gali bÅ«ti, kad visiems pilotams reikia tai aptarti ir tapti labiau dėmesingesniems. Reikia įsisąmoninti, kad tokiais veiksmais mes kitiems žmonėms sukeliame problemų. Yra lenktynininkų, kurie laikosi šios taisyklės ir jais galima pasitikėti. O kitais – ne“.

Red Bull Racing Honda
Komanda: Red Bull Racing Honda 2021 sezono taškai: 289
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: RB16B
Plačiau
Sergio Perezas
Pilotas: Sergio Perezas 2021 sezono taškai: 104
Komanda: Red Bull Amžius: 31 m.
Plačiau

Komentarai (2)
SmOg3R
IP: df8f5ca | 06/16 15:27 Atsakyti
Ten daugiausiai chaoso sukėlė Bottas. Vos ne sustojo visus suspaudęs ir laukė kol kažkas aplenks. Slipstreamo užsigeidė.
Alienzoo
IP: 3bcbedf | 06/15 19:28 Atsakyti
Kurie čia lenkė iš paskutinės dalies? Kas per gaidukai?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas