S. Perezas nepraranda vilčių dalyvauti 70-mečio GP (1)

S. Perezas nepraranda vilčių dalyvauti 70-mečio GP
logo Rugpjūčio 06 d. 17:33, Racing Point

Praėjusią savaitę „Formulės-1“ pasaulį kiek netikėtai sukrėtė žinia apie koronavirusu užsikrėtusį „Racing Point“ pilotą Sergio Perezą, kuris buvo priverstas praleisti pirmąsias lenktynes Silverstoune.

Meksikietį tąkart pakeitė Nico Hulkenbergas, tačiau vokiečio bolidas prieš lenktynes neužsivedė, todėl „Racing Point“ garbę gynė tik Lance'as Strollas.

Praėjusią savaitę Jungtinės Karalystės parlamentas nusprendė, kad COVID-19 užsikrėtusių žmonių saviizoliacija turėtų trukti bent dešimt dienų, nors iki tol šis laikotarpis buvo trumpesnis – septynios dienos. Būtent dėlto buvo teigiama, kad S. Perezas turės praleisti ir antrąsias lenktynes Silverstoune.

Vis tik ketvirtadienį „Racing Point“ paskelbė, kad S. Perezui dar galiojo seni reikalavimai ir meksikiečiui saviizoliacijoje užteko praleisti spetynias dienas. Mieksikiečiui kelią į lenktynes dabar užkirsti gali tik dar vienas teigiamas koronaviruso testas.

„Racing Point“ paskelbė, kad 70-mečio GP komandos sudėtis paiiškės penktadienį ryte.


Komentarai (1)
Accadia
IP: 65ed060 | 08/07 20:39 Atsakyti
Aj sorriuka su viltim nepaėjo šį kartą, nu bet bent jau pasistengė vyrukas :) o mes turėjome viltį dar kartą pamatyti Hulką!! Va mums ta pasisekė 👍
×

TOP naujienos