S. Perezas: Po trijų- keturių lenktynių mes priprasime prie „Halo“ (2)

S. Perezas: Po trijų- keturių lenktynių mes priprasime prie „Halo“
logo 2017 Gruodžio 07 d. 06:50, Force India

Kitame sezone ant „Formulės-1“ mašinų atsiras privaloma vairuotojo galvos apsaugos sistema „Halo“. Ne visi pilotai džiūgauja dėl šios naujovės, tačiau sutinka su vienu – praėjus tam tikram laikui visi pripras prie naujosios mašinos išvaizdos...

Sergio Perezas: „Halo“ neigiamai atsilieps bolido aerodinaminiam efektyvumui, bet visiems bus vienodos sąlygos. Tai yra saugumo klausimas. Po trijų-keturių lenktynių mes priprasime prie mašinos išorinio vaizdo.

„Formulėje-1“ viskas keičiasi labai greitai. Tikiuosi, kad kitais metais mūsų laukia įdomus sezonas su labai glausta komandų kova – tai leistų jau po dviejų- trijų etapų pamiršti apie „Halo“ ir susikoncentruoti ties lenktynėmis.

Aš manau, kad FIA priėmė teisingą ir drąsų sprendimą dėl „Halo“ naudojimo. Mes visi palaikome saugumo didinimą ir šiuolaikinė lenktynininkų karta siekia daugiau saugumo ne tik „Formulėje-1“, bet ir kitose lenktynių serijose. Jei „Halo“ būtų atsiradusi prieš 10 metų, tai galėtų išgelbėti keletą gyvybių. Beje, išorinis „Halo“ vaizdas man labai nepatinka“.

Komentarai (2)


rmntz
| 2017 Gruodžio 07 d. 17:11
Traumų nedaugėja, tik apsaugos priemonių. Jeigu nors tam būtų rimtas poreikis.
BMW.M3
| 2017 Gruodžio 07 d. 10:25
„Formulėje-1“ viskas keičiasi labai greitai - deja tik ne viskas i geraja puse...
×

F-1.lt pulsas