S. Perezas: susidaro įspūdis, kad visi prie manęs priprato (1)

S. Perezas: susidaro įspūdis, kad visi prie manęs priprato
logo Vasario 08 d. 14:10, Pirelli / LAT Images

Praėjusiais metais tik vienam pilotui iš ne „top“ komandų pavyko užlipti ant podiumo ir tai buvo Sergio Perezas. Savo laiku šis meksikietis buvo laikomas vienu iš perspektyviausių lenktynininkų, bet jo santykiai su stambiomis komandomis nesusiklostė ir jis jau šeštą sezoną praleis „Force India/Racing Point“ ekipoje.

Per savo karjerą Sergio aštuonis kartus finišavo trejetuke, bet niekuomet nestartavo iš pirmosios pozicijos ir šiais metais gali pagerinti Martino Brundle‘o bei Johnny Herberto rekordus pagal lenktynių skaičių be „pole“ pozicijos. Tokia situacija slegia meksikiečių pilotą, kuris yra pripratęs prie padidinto dėmesio.

Sergio Perezas: „Toks įspūdis, kad prie manęs visi priprato. Kai aš tik debiutavau, apie  mane visi kalbėjo ir laikė mane nauja žvaigžde. Aš lenkdavau visus savo komandos draugus, o 2017 metais tapau „geriausiu tarp likusiųjų“.

Su amžiumi tampi vis labiau patyrusiu, juk tu žinai, kaip viskas veikia. Man atrodo, kad patirtis leidžia sutelkti komandą aplink save, nukreipti ją teisinga linkme, įvertinti mašinos potencialą bei dirbti su nustatymais“.

Komentarai (1)


13th
| Vasario 08 d. 14:41
2011 Kamui buvo greitesnis; kitamet revanšavosi; 2013 m. išspirtas iš McL neprilygus Button'ui; 2014 m. Hulkas suvalgė jį; 2015-2016 m. revanšavosi; 2017-2018 m. sunkiai įveikė naujoką Oconą. Tad manyčiau savimeilės Chekitui netrūksta sau uodegą keliant
×

F-1.lt pulsas