S. Perezui iškovoti „pole“ sutrukdė lietus

S. Perezui iškovoti „pole“ sutrukdė lietus
logo 2021 Spalio 24 d. 10:36, Pexels

„Red Bull“ lenktynininkas Sergio Perezas po Ostine įvykusios F-1 kvalifikacijos teigė, kad iškovoti pirmąją „pole“ jam sutrukdė lietus.

Meksikietis buvo greičiausias dvejose treniruotėse bei paskutinėje kvalifikacijos dalyje, kai sportininkai įveikė pirmuosius greitus ratus. Bet važiavimų pabaigoje S. Perezą greičiu pranoko ne tik komandos draugas Maxas Verstappenas, bet ir Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes“ komandos.

„Mes buvome labai arti „pole“ paskutiniame rate. Manau, kad kaip komanda, mes puikiai padirbėjome“, - po kvalifikacijos sakė S. Perezas.

„Deja, bet mano paskutinis ratas nebuvo toks geras. Buvau greitesnis pirmame sektoriuje, bet po to sunkiai sekėsi progresuoti. Manau, kad lietus paskutiniame sektoriuje mane paveikė labiausiai. Trasoje atsirado šlapių vietų, tad paskutiniuose dvejuose posūkiuose sukibimas buvo prastesnis. Mačiau kaip krito mano delta laikas.“

S. Perezas paskutiniuoju bandymu pagerino savo ankstesnį rezultatą. Vis dėlto paskutiniame trasos sektoriuje jis buvo lėtesnis. Jei važiavimų pradžioje jis jį įveikė per 30,644 sek., tai vėliau tai padarė per 30,803 sek. „Pole“ iškovojęs M. Verstappenas paskutinį sektorių įveikė per 30,672 sek.

Sergio Perezas
Pilotas: Sergio Perezas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 34 m.
Plačiau
„Circuit of the Americas", Ostinas
Trasa: „Circuit of the Americas", Ostinas (JAV GP)
Ilgis: 5,513 Ratų skaičius: 56
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332