S. Vettelis: aukšta oro temperatūra yra palanki „Ferrari“ ekipai (1)

S. Vettelis: aukšta oro temperatūra yra palanki „Ferrari“ ekipai
logo 2016 Rugsėjo 30 d. 22:35, Ferrari
Sebastianas Vettelis nesureikšmino Malaizijoje vykusių treniruočių metu pademonstruoto „Ferrari“ tempo įveikiant ilgas distancijas. Bet pripažino, kad aukšta oro temperatūra yra palanki italų ekipai.
Vokietis antrose treniruotėse daugiau nei puse sekundės nusileido geriausią rezultatą užfiksavusiam „Mercedes“ pilotui Lewisui Hamiltonui. Sportininkas išlieka optimistiškai nusiteikęs ir mano, kad sąlygos Malaizijoje bus palankios jo atstovaujamai „Ferrari“ ekipai.
„Manau, kad mums tai buvo gana nebloga diena. Išbandėme keletą dalykų. Prieš daugiau komentuodamas norėčiau visų pirma viską gerai išanalizuoti“, – sakė S. Vettelis.
„Jau tapo įprasta, kad esant aukštai temperatūrai demonstruojame geresnius rezultatus. Šiandien buvo gana šilta. Stengiamės būti konkurencingi. Manau, kad mūsų tempas nebuvo blogas. Bent jau man taip sakė komanda. Karštos oro sąlygos mums tinka. Tai, jog čia visada yra karšta, mums gali būti naudinga.“
S. Vettelis tikisi, kad Malaizijos GP lenktynės nebus paskutinė gera proga iškovoti pergalę šių metų F-1 sezone.
„Tikiuosi, kad ne. Tikiuosi, kad mums pavyks toliau progresuoti. Bet kokiu atveju, pasitaikius progai, turime ja pasinaudoti. Mūsų tikslas yra nugalėti lenktynėse arba nugalėti daugiau nei vieną kartą, jei tik pasitaikys tokia galimybė. Visų pirma turime išspausti maksimumą iš turimo paketo, o po to žiūrėsime kas bus toliau.“
[gallery id=1214 rand=rand]

Komentarai (1)


Klepsidra
| 2016 Spalio 01 d. 12:41
rezultatai ta palankuma patvirtina NOT