S. Vettelis Azerbaidžane laukia intensyvių lenktynių

logo 2018 Balandžio 28 d. 19:35, Ferrari

Trečią „pole“ poziciją iš eilės iškovojęs „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis rytoj Azerbaidžane tikisi intensyvių lenktynių.

Vokietis pirmą startinę poziciją iškovojo vieną Baku miesto trasos ratą įveikęs per 1 min. 41,498 sek. Sportininkas įveikė antroje vietoje likusį Lewisą Hamiltoną. O S. Vettelio komandos draugas Kimi Raikkonenas, suklydęs trasoje, liko šeštas.

„Bolidas buvo geras tiek pirmoje, tiek antroje kvalifikacijos dalyje. Tad žinojau, kad svarbiausią akimirką turėsiu gerą bolidą ir galėsiu daryti tai ką noriu. Likau patenkintas savo pirmuoju greitu ratu. Džiaugiuosi, jog to rezultato pakako „pole“ pozicijai iškovoti“, - sakė S. Vettelis.

„Mūsų laukia intensyvios lenktynės. Čia visko gali nutikti. Didelė tikimybė, jog pamatysime saugos automobilį. Šiandien turėjome gerą bolidą, tad lenktynėse neturėtų kilti kokių nors problemų. Vakar man trūko pasitikėjimo savimi. Bet situacija su kiekviena diena darosi vis geresnė ir geresnė.“