S. Vettelis: būtų siaubinga, jei F-1 nuspręstų atsisakyti savo istorinių trasų

S. Vettelis: būtų siaubinga, jei F-1 nuspręstų atsisakyti savo istorinių trasų
logo 2022 Balandžio 14 d. 16:59, Aston Martin F1

„Formulės-1“ tvarkaraštyje atsiranda vis daugiau naujų trasų. Šį sezoną lenktynės pirmą kartą įvyks Majamyje, o nuo kito sezono F-1 etapai bus organizuojami Las Vegase bei Katare.

Tiesa, dėl atsirandančių naujų trasų atsiranda grėsmė prarasti kitus istorinius etapus, kadangi F-1 reglamentas numato, kad sper sezoną negali vykti daugiau nei 24 lenktynės.

F-1 užkulsiuose kalbama, kad etapus gali prarasti Belgija, Prancūzija ar net Monakas. Tiesa, toks scenarijus netenkintų keturiskart pasaulio čempiono Sebastiano Vettelio.

„Visada smagu lenktyniauti naujose trasose, jei jos yra tinkamai suprojektuotos. 

Kurį laiką neturėjome lenktynių JAV, o vėliau atsiradusi Austino trasa dovanoja mums puikias lenktynes. Geras pavyzdys yra ir Singapūras, į kurį visada malonu sugrįžti.

Tiesa, tuo pačiu metu mes nenorime prarasti istorinių trasų. Būtų siaubinga, jei F-1 nuspręstų atsisakyti savo istorinių trasų Europoje ar Melburne“, – bendraudamas su „MotorSport Week“ kalbėjo S. Vettelis.

Vokietis taip pat pažymėjo, kad F-1 galėtų svarstyti rotuoti tam tikras trasas kiekvieną sezoną.

„F-1 yra verslas, todėl normalu, kad ieškoma naujų rinkų. Vis tik mums, lenktynininkams, šis sportas yra aistra ir mes nežiūrime į jį kaip į verslą. Tam tikros trasos yra įėjusios į šio sporto istoriją.

Manau, kad reikia ieškoti sprendimų, kaip išlaikyti istorines trasas, tačiau tuo pačiu atrasti vietos ir naujiems etapams“, – pridėjo „Aston Martin“ atstovas.

Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2023 sezono taškai: 2
Komanda: Aston Martin Amžius: 35 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066