S. Vettelis: buvau per daug konservatyvus (4)

S. Vettelis: buvau per daug konservatyvus
logo 2019 Lapkričio 03 d. 01:38, Ferrari

Vos 0,012 sek. varžovui nusileidęs ir antroje vietoje likęs Sebastianas Vettelis mano, kad Ostine, JAV, vykusioje F-1 kvalifikacijoje jis buvo per daug konservatyvus.

Vokietis pirmuoju bandymu paskutinį trasos sektorių įveikė atsargiau ir greičiu nusileido tik „Mercedes“ pilotui Valtteri Bottui. Sportininkas tikėjosi rezultatą pagerinti antruoju bandymų, bet to padaryti nepavyko.

S. Vettelis mano, kad bÅ«damas agresyvesnis trasoje galėjo iškovoti „pole“ poziciją.

„Tai buvo labai maloni sesija. Po pietų buvo malonu pilotuoti bolidą. Bet kai iki „pole“ trÅ«ksta tiek nedaug ir lieki kitoje pusėje, panašu, kad Valtteri kvalifikacijos metu geriau praleido laiką“, - pasakojo S. Vettelis.

„Viskas buvo neblogai. Skirtumas tik viena ar dvi šimtosios sekundės dalys. Mano pirmasis ratas buvo labai geras, paskutinį sektorių galėjau įveikti dar greičiau. Planavau antrąjį ratą įveikti greičiau, tad įveikdamas pirmąjį galbÅ«t buvau per daug konservatyvus.“

„Deja, bet vėliau man nepavyko pagerinti rezultato. Tad mano planas nesuveikė. Bet viskas buvo neblogai. Manau, kad lenktynėse bÅ«sime stipresni.“


Komentarai (4)
redworm
| 11/03 16:35 Atsakyti
Susikals Maxas su Hamiu pirmam posukyje :)
deivec
| 11/03 10:58 Atsakyti
dabar vetka ziures kaip Bottas zaiba daro starte :D
kart
| 11/03 02:34 Atsakyti
Keista, kad visu antri bandymai buvo ne kazka. Jei kazkas ir pagerino, tai labai minimaliai.
Rasak
| 11/03 02:16 Atsakyti
Starte teks BOT dėt į šalį...
×

TOP naujienos