S. Vettelis: buvau per daug konservatyvus (4)

S. Vettelis: buvau per daug konservatyvus
logo Lapkričio 03 d. 01:38, Ferrari

Vos 0,012 sek. varžovui nusileidęs ir antroje vietoje likęs Sebastianas Vettelis mano, kad Ostine, JAV, vykusioje F-1 kvalifikacijoje jis buvo per daug konservatyvus.

Vokietis pirmuoju bandymu paskutinį trasos sektorių įveikė atsargiau ir greičiu nusileido tik „Mercedes“ pilotui Valtteri Bottui. Sportininkas tikėjosi rezultatą pagerinti antruoju bandymų, bet to padaryti nepavyko.

S. Vettelis mano, kad būdamas agresyvesnis trasoje galėjo iškovoti „pole“ poziciją.

„Tai buvo labai maloni sesija. Po pietų buvo malonu pilotuoti bolidą. Bet kai iki „pole“ trūksta tiek nedaug ir lieki kitoje pusėje, panašu, kad Valtteri kvalifikacijos metu geriau praleido laiką“, - pasakojo S. Vettelis.

„Viskas buvo neblogai. Skirtumas tik viena ar dvi šimtosios sekundės dalys. Mano pirmasis ratas buvo labai geras, paskutinį sektorių galėjau įveikti dar greičiau. Planavau antrąjį ratą įveikti greičiau, tad įveikdamas pirmąjį galbūt buvau per daug konservatyvus.“

„Deja, bet vėliau man nepavyko pagerinti rezultato. Tad mano planas nesuveikė. Bet viskas buvo neblogai. Manau, kad lenktynėse būsime stipresni.“

Komentarai (4)


redworm
| Lapkričio 03 d. 16:35
Susikals Maxas su Hamiu pirmam posukyje :)
deivec
| Lapkričio 03 d. 10:58
dabar vetka ziures kaip Bottas zaiba daro starte :D
kart
| Lapkričio 03 d. 02:34
Keista, kad visu antri bandymai buvo ne kazka. Jei kazkas ir pagerino, tai labai minimaliai.
Rasak
| Lapkričio 03 d. 02:16
Starte teks BOT dėt į šalį...
×

F-1.lt pulsas