S. Vettelis: C. Leclercas kvalifikacijoje šiemet labai gerai padirbėjo (3)

S. Vettelis: C. Leclercas kvalifikacijoje šiemet labai gerai padirbėjo
logo 2019 Lapkričio 11 d. 21:28, Ferrari

Sebastianas Vettelis pagyrė komandos draugą Charlesą Leclercą už tai, jog pastarasis šiemet puikiai atliko darbą kvalifikaciniuose važiavimuose ir ne kartą jį įveikė.

Tik šiemet „Ferrari“ ekipoje debiutavęs monakietis labiau patyrusį daugkartinį čempioną iki šiol važiavimuose, kuriuose abu užfiksavo įskaitinius rato įveikimo laikus, pranoko rezultatu 10-7.

„Visų pirma, Charlesas šiemet puikiai atliko darbą kvalifikaciniuose važiavimuose. Manau, kad būtų neteisinga to nepaminėti. Tad reiktų tai įvertinti“, - teigė S. Vettelis.

Pirmoje sezono pusėje C. Leclercas pirmose septyniose kvalifikacijose komandos draugą įveikė tik kartą. Bet vėliau jaunasis sportininkas iškovojo septynias „pole“ pozicijas, tad šiuos metus baigs kaip daugiausiai pirmų startinių pozicijų iškovojęs pilotas.

S. Vettelis, vienu metu devyniose lenktynėse iš eilės startavęs už C. Leclerco, pripažino, kad keliose kvalifikacijose galėjo pasirodyti geriau.

„Keliuose etapuose mano pasirodymas kvalifikaciniuose važiavimuose nebuvo geras. Ne viskas susiklostė taip, kaip aš to galbūt norėjau. Keliuose etapuose galėjau pasirodyti geriau, bet dėl įvairių priežasčių nepavyko to padaryti.“

„Negaliu šiemet būti patenkintas savo rezultatais kvalifikacijoje. Likusiuose etapuose mūsų tikslas bus pasirodyti geriau šeštadienį, ne sekmadienį.“

Paskutinį kartą S. Vettelis komandos draugui kvalifikaciniuose važiavimuose nusileido 2016 m. Kimi Raikkonenas vokietį tais metais pranoko rezultatu 11-10


Komentarai (3)
kart
| 11/12 09:55 Atsakyti
"Likusiuose etapuose mūsų tikslas bus pasirodyti geriau šeštadienį, ne sekmadienį." - ir koks pointas?
CBRV
| 11/12 10:58 Atsakyti
kart
11/12 09:55

"Likusiuose etapuose mūsų tikslas bus pasirodyti geriau šeštadienį, ne sekmadienį." - ir koks pointas?

toks kaip ir laimet pre-season, Vasario menesi :)
maxpower
| 11/12 14:14 Atsakyti
kart
11/12 09:55

"Likusiuose etapuose mūsų tikslas bus pasirodyti geriau šeštadienį, ne sekmadienį." - ir koks pointas?

Vertimo klaida gal? Arba kazkokia keista logika lyg tais uz kvalifikacija taskus dalina.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas