S. Vettelis: erzina, kai esi užstrigęs už L. Hamiltono (18)

S. Vettelis: erzina, kai esi užstrigęs už L. Hamiltono
logo 2017 Birželio 10 d. 07:49, Ferrari

Sebastianas Vettelis penktadienio treniruotėse Kanados GP buvo priverstas praleisti šiek tiek laiko už didžiausio priešininko šiame sezone – Lewiso Hamiltono.

Šio sezono lyderis per radiją pasiskundė, kad britas trukdo jo važiavimui, nes stengėsi sudaryti tarpą nuo prieš jį važiuojančių bolidų, kad būtų tuščia trasa.

Pats S. Vettelis atskleidė, kad norėjo atlikti ilgą važiavimą, kad pajustų lenktynių tempą, tačiau pripažino, kad netiki, jog jo varžovas jį stabdė specialiai.

„Tai šiek tiek erzina, kai esi įstrigęs. Aš norėjau įveikti kelis stabilius ratus, kad pajusčiau bolidą“, - kalbėjo vokietis. – L. Hamiltonas susikūrė tarpą tarp bolidų priekyje, tada padarė klaidą, tada vėl kūrė tarpą ir tada vėl padarė klaidą.“

„Tai šiek tiek numušė mano rimtą, bet pabaigoje supratau, ko mums reikia. Problema, kad kai bandai atlikti stabilius ratus, kai yra apkrauta trasa, nėra idealu. Bet esu įsitikinęs, kad jis to nedarė specialiai ir tiesiog bandė taip pat pajusti savo bolidą“, - pridėjo S. Vettelis.

Tuo tarpu L. Hamiltonas išgirdęs, kad „Ferrari“ pilotas dėl jo skundėsi, turėjo tam atsakymą: „Dėl ko čia galima skųstis? Žmogau, tai tik sumauta treniruotė.“


Komentarai (18)
egiduxx
| 06/10 22:46 Atsakyti
Redpedas jau tu savo iq seniai esi parodes ir visi zino tave kaip eilini durniuka sio saito, pakelk savo iq ir nauja slykstyne sugalvok alonsui, nes gyvulys ir antakis jau nusibode.
egiduxx
| 06/10 22:44 Atsakyti
Arniau. Aborto liekana koncinas, surask mane ir nuciulpsiu, asaras pats nusivalysiu, gaidzio klynas uz laido kieta lauzia, toki vafliai kaip tu dauzomi visu iseiles.
Kukurys
| 06/10 16:55 Atsakyti
blogam sokejui ir pautai maiso!
FX-
| 06/10 16:22 Atsakyti
Kaip čia Vettelis lėtai ir dar su klaidom važiuojančio Hamiltono neaplenkia?
red_speed
| 06/10 15:33 Atsakyti
ooo, egiduchas atejo pademonstruoti aldoniniu aikjuuu. visi antakiai pakelkti nuop susizavejimo : )))
Klepsidra
| 06/10 14:30 Atsakyti
first world problem
Arnius
| 06/10 14:19 Atsakyti
egyda,pusgaidi tu senas,baik ciulpti ir nusivalyk asaras
TSI
| 06/10 12:57 Atsakyti
Galima siuos lohu-degradu komentarus isversti i kokia nori kalba, bet paskaicius suprasi, rase degradai is lietuvos...
egiduxx
| 06/10 12:42 Atsakyti
Asilo broli pasakyk kaip ir kur pastate hamiltona i vieta? Kad apsitryzniojo ant viso pasaulio, cia vadinasi pastate i vieta? Manai hamis issigando ir dabar vaziuos puse greicio? Mudakas bl
opelis
| 06/10 12:02 Atsakyti
bliuflag bliuuuflag!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas