S. Vettelis: „Ferrari“ tobulėja su kiekviena diena (7)

S. Vettelis: „Ferrari“ tobulėja su kiekviena diena
logo 2015 Vasario 21 d. 21:53, Ferrari
Nepaisant to, jog Sebastianas Vettelis šiandien Barselonoje vykusių F-1 bandymų metu nebuvo pats greičiausias, vokietis liko patenkintas atliktu darbu ir bolido patikimumu.
Ferrari“ pilotas šiandien įveikė 105 ratus ir tarp visų dalyvių užfiksavo penktą rezultatą.
„Tobulėjame su kiekviena diena. Sunku kažką kalbėti apie pajėgumą, nes šiandien buvo gana šalta. Galbūt sąlygos ir nebuvo tokios geros kaip iki šiol. Tačiau jos buvo visiems vienodos. Svarbiausia, kad su bolidu galime įveikti ilgas distancijas be didelių problemų. Žinoma, yra įvairių smulkmenų prie kurių turime dar padirbėti. Tačiau dabar svarbiausia kuo geriau perprasti bolidą ir tinkamai pasiruošti pirmosioms lenktynėms“, – pasakojo S. Vettelis.
„Šiandien galėjome įveikti daugiau ratų, nes lijo neilgai. Bolido nustatymų beveik nepakeitėme. Stengėmės įveikti kuo daugiau ratų ir padirbėti ties automobilio patikimumu. Bolido pajėgumas dabar nėra svarbiausias dalykas. Norime kuo geriau perprasti automobilį ir išspręsti visas iškilusias problemas.“
S. Vettelis ryte tinkamai neįvertino sąlygų ir po suktuko išlėkė iš trasos ir užstrigo žvyre. Sportininkas pripažino, kad taip nutiko dėl jo kaltės.
„Turbūt nebuvau pilnai pabudęs. Ryte buvo gana šalta. Norėjau įvertinti sąlygas trasoje. Buvau per daug agresyvus ir apsisukau. Tai buvo mano klaida, tad turėjau padėti komandai kuo tik galėjau.“
[gallery id=1104 rand=rand]

Komentarai (7)


Giugiaro
| 2015 Vasario 22 d. 17:13
adoliuka primena
Lozas16
| 2015 Vasario 22 d. 09:12
Xtremez
| 2015 Vasario 22 d. 08:32
sita nuotrauka man kazka primena.... ir taip pat vokietis.... :)
Vyriškis
| 2015 Vasario 22 d. 00:03
"Tai buvo mano klaida, tad turėjau padėti komandai kuo tik galėjau." Kitur rašo, kad ta pagalba buvo žvyro kuopimas iš mašinos :)))
Paganinis
| 2015 Vasario 21 d. 23:55
egiduxx> aš irgi apsidžiaugčiau jei tau kas internetą uždraustų, bent už keiksmažodžius. O kur dar bjaurastis kuria svaidaisi... ;)
Paganinis
| 2015 Vasario 21 d. 23:52
evbi> važinėjimas F-1 bolidais ne koks šposas. Suprask, nuo tokios vibracijos nusikrato ne plaukeliai :) (ar čia apie kažką kita suskėlei? :D). O SV matyt per silpną kavą ryte įkalė, todėl ir suklydo. Daba kažkaip kilo tokia mintis: ar tik nebus su SV+Ferrari to paties kas nutiko LH+Mersedes? Kai visi stūmė ant LH, kad priėmė kvailiausią sprendimą išeidamas iš maclių - panašiai buvo ir su SV. Net ir tarp fanatų nemanau, kad buvo daug tokių, kurie manė, kad jau kitame sezone ferrari gelda pradės važiuoti... Nesakau, kad taip ir bus, bet kas čia žino. Keli metukai ir sužinosime ar tai buvo teisingas sprendimas ar klaida.
evbi
| 2015 Vasario 21 d. 22:53
Žiūriu, ne tik Ferrari tobulėja su kiekviena diena, bet ir Vettelio šukuosena retėja... :)
×

F-1.lt pulsas