S. Vettelis įsitikinęs, kad pastarosios lenktynės neišsprendė problemų „Formulėje-1“ (1)

S. Vettelis įsitikinęs, kad pastarosios lenktynės neišsprendė problemų „Formulėje-1“
logo 2019 Rugpjūčio 11 d. 23:56, Ferrari

„Formulės-1“ čempionatas vis dažniau susilaukia fanų kritikos dėl nuobodžių ir labai nuspėjamų lenktynių, o etapas Prancūzijoje šį sezoną buvo pavadintas bene pačiu nuobodžiausiu per visą F-1 istoriją. Tiesa, vėliau sekusios lenktynės Didžiojoje Britanijoje, Austrijoje, Vokietijoje bei Vengrijoje buvo itin intriguojančios ir kupinos nenuspėjamų įvykių.

Vis tik „Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis yra įsitikinęs, kad čempionato vadovai neturėtų per daug džiaugtis dėl keleto pastarųjų etapų bei toliau svarstytų, kaip lenktynes padaryti įdomesnes žiūrovams.

„Lenktynėse šlapioje trasoje visuomet būna nemažai chaoso, o tai labai patinka žiūrovams. Mes tai žinome ir matėme jau ne vieną kartą.

Manau, kad reikėtų užtikrinti artimesnę kovą tarp pilotų, kuomet turime sausas oro sąlygas ir įprastas lenktynes. Sportui būtų naudinga, jei galėtume kiečiau ir ilgiau kovoti trasoje lenktynių metu. Toks turėtų būti čempionato rengėjų tikslas ateityje.

Nemanau, kad reikia keisti viską vien dėl to, kad būtų kažkas daroma. Yra keletas elementų, ties kuriais reikia susitelkti. Šio sporto pagrindas yra puikus ir jis nesikeičia jau daugiau nei 50 metų“, - teigė S. Vettelis.


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Fonsvinkunas
| 08/12 17:24 Atsakyti
Nereikia normalių trasų Tilkedromais pakeis ir tada visi bus laimingi
×

TOP naujienos