S. Vettelis: kitos lenktynės bus labai svarbios „Ferrari“ komandai (1)

S. Vettelis: kitos lenktynės bus labai svarbios „Ferrari“ komandai
logo 2019 Birželio 07 d. 01:31, Ferrari

Sebastianas Vettelis mano, kad kitos kelios F-1 lenktynės bus labai svarbios jam ir jo atstovaujamai „Ferrari“ komandai.

Nepaisant gero pasirodymo bandymų metu, per pirmas šešias šių metų F-1 sezono lenktynes italų ekipa neiškovojo nė vienos pergalės.

Konstruktorių įskaitoje „Ferrari“ nuo pirmaujančios „Mercedes“ jau atsilieka 118 taškų. Tuo tarpu lenktynininkų įskaitoje S. Vettelis nuo Lewiso Hamiltono atsilieka 55 taškais.

„Žinant tai, kad siekiame sugrįžti į rikiuotės priekį, kitos kelios lenktynės mums bus labai svarbios. Jei mums tai pavyks pasiekti ir apsunkinti „Mercedes“ komandai gyvenimą, tokiu atveju turėsime priežastį toliau optimistiškai žvelgti į priekį“, - kalbėjo S. Vettelis.

„Mūsų situacija turi pakrypti į gerąją pusę kuo greičiau. Tačiau neturime sau iškėlę konkrečios datos iki kada tai turėtų įvykti. Akivaizdu, kad atsiliekame, kad taškų skirtumas yra didelis. Turime sumažinti tą atsilikimą ir kaip nors juos aplenkti, priešingu atveju apversti situaciją aukštyn kojomis bus labai sunku.“


Komentarai (1)
Camicasee
| 06/07 16:30
Jau bene 3ris paskutines lenktynes eina straipsniai ,,šios lenktynės Ferrari lemiamos" :D
×

F-1.lt pulsas