S. Vettelis nepatenkintas C. Leclerco elgesiu kvalifikacijoje

S. Vettelis nepatenkintas C. Leclerco elgesiu kvalifikacijoje
logo 2019 Rugsėjo 07 d. 19:05, Ferrari

Sebastianas Vettelis liko nepatenkintas Charleso Leclerco veiksmais šiandien Italijoje vykusios kvalifikacijos metu. Anot vokiečio, monaketis nesilaikė komandos plano.

C. Leclercas iškovojo „pole“ poziciją, tuo tarpu važiavimų pabaigoje S. Vettelis nespėjo įveikti antro greito rato. Vokiečio teigimu, situaciją apsunkino tai, jog ilgą laiką C. Leclercas važiavo paskui jį.

„Nesu patenkintas tuo kaip viskas susiklostė. Kaip ir daugelis, mums nepavyko įveikti dar vieno greito rato. Manau, kad buvome gerai aptarę tokias situacijas“, - kalbėjo S. Vettelis.

„Ä®veikiant pirmą greitą ratą aš važiavau priekyje vienas. Ä®veikiant antrą ratą aš neturėjau važiuoti priekyje. Žinoma, paskutinį posÅ«kį įveikiau už Charleso, tačiau jis seniai turėjo bÅ«ti priekyje. Bet tai nesvarbu, nes nespėjau laiku kirsti finišo linijos. Ne taip viską planavome. Tad nesu patenkintas.“

S. Vettelis mano, kad dėl kilusio chaoso kvalifikacijos pabaigoje buvo kalti kiti sportininkai.

„Stengiausi prasibrauti į priekį. Bet jei neklystu, mus blokavo „Renault“ ir „Red Bull“ pilotai.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794