S. Vettelis: nepavyko iškovoti tų pozicijų, kuriose turėtumėm būti (5)

S. Vettelis: nepavyko iškovoti tų pozicijų, kuriose turėtumėm būti
logo 2019 Birželio 23 d. 10:58, Ferrari

Geriausiu rezultatu Prancūzijos GP etapo kvalifikacijoje „Ferrari“ komandai tapo 3-oji Charleso Leclerco vieta. Sebastianas Vettelis buvo labai nepatenkintas mašina ir parodė tik 7-tą laiką.

Charlesas Leclercas: „Savaitgalis klostosi neblogai – man nuo pat pirmosios treniruotės yra komfortiška mašinoje. Keletą pastarųjų savaičių mano pagrindiniu tikslu buvo nustatymų paieškos, kurios leistų bolidui važiuoti greičiau priklausomai nuo kintančios trasos būklės nuo pirmosios iki trečiosios sesijų. Šiuo požiūriu aš patenkintas savo pasirodymais – žengiau žingsnį į priekį.

Iš kitos pusės, mes nesame tose pozicijose, kuriose turėtumėm būti, jei lyginsime mūsų rato įveikimo laiką su varžovų. Mūsų laukia dar daug darbo ir lenktynėse aš ruošiuosi atakuoti – reikia gerai startuoti ir pakovoti su varžovais lenktynėse“.

Sebastianas Vettelis: „Mašina elgėsi labai nestabiliai, man nepavyko iš jos išspausti maksimumo, todėl aš negaliu būti patenkintas. Paskutiniame rate nejaučiau mašinos taip, kaip kitose sesijose – todėl nepavyko klasifikuotis tose pozicijose, kuriose mes turėtumėm būti. Mūsų bolidas sugeba daugiau.

Dabar aš laukiu lenktynių. Bus sunku kontroliuoti padangų dėvėjimąsi, bet lenktynėse dažniausiai visi nurimsta ir tampa kur kas paprasčiau, o mašinos elgiasi stabiliau. Pažiūrėsime, kas bus sekmadienį“.

Komandos vadovas Mattia Binotto: „Dar iki savaitgalio pradžiose mes žinojome, kad mums bus sudėtingiau nei įprasta. Antra vertus, lyginant su Ispanijos GP, mes žengėme nemažą žingsnį teisinga linkme – būtent to mes ir norėjome.

Kvalifikacijos finale Sebastianas buvo labai nepatenkintas padangomis. Mūsų laukia ilgos lenktynės, kadangi šioje trasoje yra ilgų tiesiųjų ir mes turėsime ne vieną galimybę pakilti į viršų“.


Komentarai (5)
LewisIsFasterThanYou
| 06/23 15:59 Atsakyti
Sandbag
06/23 15:19

Zmogau kanadoj paeme podumius 2 is 3. Ar nezinai ka reikia zodis podiumas?

Saulės smūgį gavęs jis :D
Sandbag
| 06/23 15:19 Atsakyti
MercedesAMG
06/23 13:43

Turėjot Bahreina ir Kanada 2 sansus imt podiumus nepasinaudojot tai nezliumkit o tobulinkit bolida

Zmogau kanadoj paeme podumius 2 is 3. Ar nezinai ka reikia zodis podiumas?
Mandebulinas
| 06/23 14:28 Atsakyti
Gal kitais metais...
MercedesAMG
| 06/23 13:43 Atsakyti
Turėjot Bahreina ir Kanada 2 sansus imt podiumus nepasinaudojot tai nezliumkit o tobulinkit bolida
Accadia
| 06/23 13:14 Atsakyti
"Būčiau gavęs 10, jei būčiau mokęsis". Laukiam lenktynių ir progreso.
×

TOP naujienos